در این مقاله بخوانید

ساخت و فروش زیورآلات رزینی یکی از کار‌های جذاب و پول‌ ساز امروز است که شما در خانه خود به راحتی میتوانید انجام دهید و یکی دیگر از مزایا این شغل شروع با هزینه خیلی کم است که شامل خرید رزین، قالب، ابزار مورد نیاز و یک آموزش ساخت زیورآلات رزینی خوب میباشد.

شما پس از ساخت زیورآلات میتوانید چه به صورت فروش مجازی چه فروش حضوری و حتی به صورت کلی فروشی و ساخت زیور‌آلات سفارشی کسب در‌آمد کنید.

برای خوش فروش شدن محصولات خود بهتر است از ایده‌های نو و جذابی استفاده کنید که خلاقیت شما را می طلبد.

در ادامه چند ایده برای ساخت انواع زیورآلات به شمادر موما  ارائه میشود که شما با این طرح‌های جذاب آشنا شوید و با ترکیب آن‌ها با ایده‌های خود محصولات خاص و منحصر به فرد خود را بسازید و درآمدی فوق العاده داشته باشد.

ایده های ساخت زیورآلات با رزین

 ساخت گوی های جذاب با رزین: شما میتوانید با استفاده از قالب کروی شکل گوی‌های جذاب درست کنید که که آن‌ها را به گردبند یا گوشواره رزینی جذاب تبدیل کنید. البته توجه کنید که گوشواره‌ها زیاد سنگین نشود.

ساخت گوی های جذاب با رزین

 جا کلیدی حروف الفبا: با استفاده از قالب حروف انگلیسی شما میتوانید جاکلیدی رزینی یا گردنبدی جذاب درست کنید که بسیار مناسب هدیه دادن است. البته لازمه است با رنگ‌ها و تزیینات جذاب به زیبایی آن‌ها توجه کنید.

جا کلیدی حروف الفبا

 استفاده از تزیینات خاص داخل رزین : تزییناتی که میخواهید داخل قرار دهید را خلاقانه انتخاب کنید. سعی کنید از مواد جذاب و ترکیب آن‌ها استفاده کنید برای مثال شما میتوانید از دانه‌های مختلف ( قهوه و گندم )، سنگ‌های زیبا، خاک‌های رنگی، حشرات و… استفاده کنید.

 استفاده از تزیینات خاص داخل رزین

الگو گرفتن از طبیعت: بی شک طبیعت دیدنی ترین مناظر را برای ما دارد حال چقدر جذاب میشود اگر شما زیورآلات خود را با الگو گرفتن از آن‌ها درست کنید شما میتوانید زیورآلات رزینی درست کنید که به منظره‌ای از جنگل، دریا، کوه، آسمان و… شبیه باشد.

الگو گرفتن از طبیعت

استفاده از نمادهای فیلم ها و انیمه ها: استفاده از نماد‌ها و عکس‌های، فیلم‌ها، سریال ها و انیمه های معروف در زیورآلات شما میتواند فروشتان را به اوج برساند و طرفداران این حوزه را وادار به خرید از شما بکند.

استفاده از نمادهای فیلم ها و انیمه ها

زیورآلات مکمل یکدیگر: خیلی از افراد به دنبال خرید زیورآلات به همراه همسر، پارتنر یا دوست صمیمی خود هستند شما برای این‌ها میتوانید زیورآلاتی بسازید که در کنار هم تکمیل شوند یا ست همدیگر باشند مانند ماه و ستاره ، قلب نصفه و….

زیورآلات مکمل یکدیگر

ساخت زیورآلات رزینی برای گروهی خاص: شما میتوانید برای گروهی خاص از افراد زیورآلاتی درست کنید که در آن از نماد هایی خاص که مربوط به گروه افرادی خاص است استفاده شده به طور مثال شما میتوانید از برد های الکتریکی در زیورآلات خود استفاده کنید و این محصول برای علاقه مندان به کامپیوتر و الکترونیک جذاب خواهد بود.

ساخت زیورآلات رزینی برای گروهی خاص

نتیجه گیری

رزین جای خلاقیت بسیاری دارد و دست شما برای نوآوری بسیار باز است و مطمئنا میتوانید محصولات خاص و خوش فروش با استفاده از آن بسازید.

امیدوارم مطالعه این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و به نوآوری و فروش شما کمک کرده باشد.