قوانین و مقررات

لطفا با دقت مطالعه فرمایید

در وب‌سایت “muma.ir” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ  شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

تعهدات ما

1. آموزش‌های ما مفید و اثربخش هستند. (اگر فرایند یادگیری را طبق مراحل طی کردین و نتیجه نگرفتین می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید)

2. آنچه را گفتیم برای شما ارسال می‌ کنیم. (اگر اطلاعات مندرج در صفحه آموزش با دوره آموزشی یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید)

3. زبان آموزش ها در سوالات متداول درج شدند. (با بررسی تیم محتوایی موما، برخی از آموزش های ما به صورت دوبله فارسی و برخی دیگر به صورت زیرنویس تحت الفظی ارائه می شود)

تعهدات شما

1. خریدار باید فرایند یادگیری را طبق مراحل تعیین شده طی نمایید.

نکات مهم در رابطه استفاده از گارانتی بازگشت وجه

1. استفاده از گارانتی بازگشت وجه تنها در صورتی امکان پذیر است که فرایند یادگیری را طبق مراحل تعیین شده طی کرده باشید.

2. لطفا ما را امتحان نکنید مطمئن باشید که ما سر قولمان هستیم پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان، این موضوع را تست نکنید!

3. ما هیچگونه رضایتی نداریم که اگر شخص علارغم مفید بودن این آموزش خواهان بازگشت وجه باشد و این کار علاوه بر اینکه اخلاقی نیست، شرعا حرام است.

4. هر شخص فقط می‌تواند یکبار برای همیشه از گارانتی بازگشت وجه استفاده کند و بعد از استفاده از گارانتی، برای هیچ آموزش دیگری امکان استفاده از گارانتی بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.

5. کسی که درخواست استفاده از این گارانتی را برای ما ارسال می‌کند به این معناست که حتما قبل از ارسال درخواست یک بار دیگر به صورت کامل این صفحه را مطالعه کرده است و در صورتی که قبلا صفحه را مطالعه کرده و از تغییرات جدید که در این صفحه اعمال شده است بی اطلاع باشد، به عهده خود شخص است و بعدا امکان اعتراض جهت ندانستن قوانین جدید را نخواهد داشت پس اکیدا توصیه می‌کنیم که قبل از ارسال درخواست حتما این صفحه را یکبار دیگر به صورت کامل مطالعه کنید.

ما مطمئنیم که هر کسی با اجرای مو‌به‌مو و گام‌به‌گام مطالب ارائه شده در دوره آموزشی نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و چندین برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد

TAVALOD