آموزش تعمیر دستگاه اسپرسو ساز

340,000 تومان
3,041فروش
340,000 تومان

در جهان امروز به خصوص در میان جوانان، قهوه یکی از عادات روزمره مردم شده است. اسپرسو یا همان قهوه به حدی میان مردن محبوب شده است که دستگاه اسپرسو ساز علاوه بر کافه‌ها و بعضی رستوران‌ها به خانه‌ها هم راه یافته.

دستگاه اسپرسو ساز هم مانند بسیاری از وسایل برقی دیگر ممکن است خراب شود و برای تعمیر آن جامعه نیازمند افراد متخصص و حاذق است. همچنین این دستگاه از دیگر لوازم برقی موجود در خانه یا کافی‌شاپ‌ها حساس‌تر بوده؛ زیرا دارای قطعات کوچک و شکننده است به همین دلیل تعمیر اسپرسو ساز را باید به فردی ماهر بسپارید.

چه بهتر که آن فرد ماهر شما نباشید؟

آموزشگاه آنلاین موما با ارائه‌ی دوره‌های مختلف در حوضه‌های فنی و اجرایی همواره سعی بر این داشته تا به افراد در ایجاد کسب و کار خود کمک کند.

دوره‌ی آموزش تعمیر دستگاه اسپرسو ساز به صورت صفر تا صد نه تنها نحوه تعمیر اسپرسو ساز را به صورت جامع و کامل به شما آموزش می‌دهد، بلکه  با آشنایی دستگاه و قطعات تشکیل دهنده آن آغاز شده، سپس با روش‌های مختلف تعمیر یا تعویض قطعات آسیب دیده بدون ضربه وارد کردن به دیگر قطعات ادامه می‌یابد و در آخر طریقه‌ی درست سرویس کردن دستگاه اسپرسوساز و تمیز کردن آن را خواهید اموخت.

علاوه بر موارد بالا شما در دوره‌ی آموزش تعمیر دستگاه اسپرسوساز موما به مواردی همچمون : تشخیص قطعات غیر قابل تعمیر و تعویض آن‌ها و مشکلات متداول آن را در کنار عیب یابی دستگاه اسپرسو ساز تعلیم خواهید دید. مواردی که گفته شد تنها بخش کوچکی از سرفصل‌های دوره آموزش تعمیرات اسپرسو ساز موما به صورت صفر تا صد است؛ برای دیدن همه‌ی سرفصل‌های این دوره به قسمت جلسات رفته و سرفصل‌های دوره‌ی آموزش تعمیر دستگاه اسپرسوساز را به صورت کامل مشاده کنید.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟
  • برای تمام کسانی که به فکر راه‌اندازی کسب‌وکار خود هستند.
  • علاقه‌مندان در زمینه  مشاغل فنی .
  • فن آموزانی  که  تصمیم دارند در این زمینه پیشرفت کنند.
  • فن آموزانی که نیاز به ایده‌های جذاب و جدید دارند.
این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟
  • کسانی که علاقه دارند تا با روش‌های قدیمی، فعالیت نمایند.
  • کسانی که احساس می‌کنند به آموزش ‌های جدید نیازی ندارند.
  • کسانی که علاقه‌ای به شغل‌های فنی و پرتحرک ندارند.
  • افرادی که  با آموزش آنلاین نمی‌توانند ارتباط برقرار کنند.

تایم آموزشی

بیش از 7 ساعت مفید آموزش کاربردی در بخش‌های مختلف، از اصول راه‌اندازی گرفته تا رنگ آمیزی نمای سیمانی را به صورت اصولی آموزش می‌دهد

تعداد دانشجو

بیش از 987 دانشجو تاکنون در این دوره شرکت کرده؛ کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده‌ و به درآمدای ایده آل خود دست یافته اند.

ارائه گواهینامه

پس از اتمام دوره به شما یک مدرک بین‌المللی معتبر ارائه خواهد شد.
از این مدرک می‌توان برای درخواست ویزای کاری یا استخدام در شرکت‌های معتبر استفاده نمود.

مشاوره آنلاین

در صورت بروز مشکل می‌توانید با مشاورین 24 ساعته موما تماس گرفته و مشکل را با کارشناس ما حل کنید:
. واتساپ: 09100915111 . روبیکا: 09100915222

انواع دستگاه اسپرسوساز :

دستگاه‌های اسپرسوساز انواع مختلفی دارند؛ در این بخش از مقاله با توجه به کاربردهای متفاوت دستگاه‌های اسپرسوساز آن‌ها را در  گروه‌های مختلف دسته بندی و معرفی خواهیم کرد :

1) دستگاه اسپرسوساز خانگی :

این نوع اسپرسوساز که بدنه‌ی آن از جنس استیل است؛ برای مصارف خانگی تولید شده است و در طول روز می‌تواند تعداد محدودی فنجان‌های قهوه را پر کند. با این حال اگر مصرف قهوه‌ی شما روزانه از شش فنجان بیشتر نمی‌شود؛ این  دستگاه برای شما کافی است.  توان موتوری این نوع دستگاه از دستگاه‌های اسپرسو سازی که در کافی شاپ‌ها یا رستوران‌ها استفاده می‌شود کمتر است .

2) دستگاه اسپرسوساز نیمه صنعتی :

توان موتوری این دستگاه از دستگاه اسپرسوساز خانگی بیشتر است و در طول روز ده تا بیست لیوان اسپرسو را جواب می‌دهد. از این دستگاه اسپرسوساز می‌تواند در محل کار یا کافی شاپ‌های کوچک استفاده کنید.

3) دستگاه اسپرسوساز صنعتی :

این دستگاه بهشت باریستاها است :). زیرا دستگاه اسپرسوساز صنعتی برخلاف دستگاه‌های دیگر دارای نازل آب جوش و بخار آب جداگانه است؛ همچنین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دارای یک تا هفت هدگروپ می‌باشد. از دستگاه اسپرسوساز صنعتی در باشگاه‌ها، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌های پر رفت و آمد و…. استفاده می‌شود زیرا این دستگاه روزانه بیشتر از بیست فنجان قهوه را ساپورت می‌کند.

بازار کار تعمیر دستگاه اسپرسو ساز در ایران:

دستگاه اسپرسوساز نیز مانند همه‌ی وسایل برقی اگر از آن بیشتر از توانش استفاده شود ممکن است قطعه‌ای از آن خراب شود و در صورتی که سریع آن را تعمیر نکنیم امکان خراب شدن دیگر قطعات آن نیز وجود دارد. همچنین با وضعیت اقتصادی کشورمان، اکثر مردم ترجیح می‌دهند وسایل برقی که خراب می‌شود را تعمیر کنند.

امروزه با افزایش علاقه مردم به خوردن قهوه و همچنین زیاد شدن روز افزون کافه‌ها، باشگاه‌ها و رستوران‌ها، دستگاه‌های اسپرسو ساز بیشتری نیز خراب خواهند شد و به تعمیر یک فرد مستعد نیاز خواهند داشت.

 

دوره‌ی آموزش تعمیر دستگاه اسپرسوساز مناسب چه کسانی است ؟

این دوره به دلیل آموزش صفر تا صد مسائل مختلف در مورد دستگاه اسپرسوساز، برای تمامی افراد جامعه که به یادگیری این حرفه علاقه مند هستند مناسب است.

با این  حال این دوره برای افرادی که به شغل‌های فنی و تعمیر وسایل مختلف علاقه مند هستند؛ مفیدتر خواهد بود.

سرمایه لازم برای ورود به بازار کار شغل تعیر دستگاه اسپرسوساز :

 

برای شروع هر کسب و کاری نیاز به یک سرمایه‌ اولیه برای ورود به بازار کار آن حرفه است. شغل تعمیر دستگاه اسپرسوساز به این دلیل که جزو مشاغل فنی است نیازمند یک مکان به عنوان مغازه و ابزار آلات مورد نیاز برای تعمیر دستگاه اسپرسوساز است.

اما قبل از در نظر گرفتن هزینه برای موارد بالا، باید مقداری پول را برای آموزش خود کنار بگذارید. دوره‌ی آموزش صفر تا صد تعمیر دستگاه اسپرسوساز موما با پنج درصد تخفیف این امکان را برای شما به ارمغان آورده است تا با هزینه‌ای اندک در حوضه مورد علاقه خود آموزش ببینید و سپس با مهارت کافی وارد بازار کار شوید.

پس از آموزش دیدن و یادگیری تمام فن‌های مختلف توسط دوره‌ی آموزش موما، می‌توانید با اجاره‌ی یک مغازه و خرید تجهیزات مورد نیاز این حرفه، کسب و کار خود را شروع کنید.

ابزارآلات مورد نیاز شغل تعمیر دستگاه اسپرسوساز شامل موارد زیر می‌شود :

1) پیچ گوشتی

2) المنت

3) انبردست

4) فیوز

5) برد الکتریکی و….

اگر در ابتدای شروع کارتان هزینه اجاره یا رهن مغازه را ندارید می‌‌توانید با تبلیغ محیطی یا تبلیغ در فضای مجازی خود را به مردم معرفی کرده و سپس در خانه، تعمیر دستگاه‌های مختلف را انجام دهید.

درآمد تعمیرکار دستگاه اسپرسوساز در ایران :

تعمیر دستگاه اسپرسوساز و هزینه‌ی دستمزد آن به موارد متعددی مانند : برند و قیمت اسپرسوساز بستگی دارد. هر چه مدل دستگاه اسپرسوساز و قیمت آن بالاتر باشد، هزینه دستمزد نیز افزایش خواهد یافت.

علاوه بر آن به علت حساس بودن قطعات دستگاه اسپرسو ساز مجرب و ماهر بودن تعمیرکار نیز بسیار اهمیت دارد و هرچه تعمیرکار تجربه‌ی بیشتری در زمینه‌ی تعمیر دستگاه اسپرسوساز داشته باشد، دستمزد او به مراتب افزاییش خواهد یافت.

افزون بر همه‌ی موارد بالا میزان خرابی دستگاه نیز در دستمزد تعمیرکار تاثیر به سزایی دارد؛ به این صورت که هر چه نقص پیش آمده بیشتر باشد و وقت بیشتری بگیرد، هزینه‌ی تعمیر آن نیز افزایش خواهد یافت.

 

سوالات متداول دانشجویان

آموزشگاه آنلاین موما با کمک گرفتن از اساتید برتر  در  این حوضه سعی بر این داشته  تا بهترین و با کیفیت ترین آموزش‌ها را در اختیار شما قرار دهد. 

 

برای شروع دوره‌ها نیاز به هیچ پیش زمینه‌ای نخواهید داشت  زیرا دوره‌های آموزشی موما، از صفر  شروع کرده و تمام پیش نیازهای لازم را به شما می‌آموزد.

ویدئوهای آموزشی زبان اصلی با زیر نویس فارسی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت

ویدئوهای آموزشی را می‌توانید از طریق لینک دانلودی که پیشتیبانان موما برای شما ارسال می‌کنند یا دی وی دی  دریافت کنید.

 

هنوز هیچ دیدگاهی نوشته نشده است

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تعمیر دستگاه اسپرسو ساز”