در این مقاله بخوانید

شعبده بازی با ایجاد فضایی غیر قابل پیش بینی و هیجان انگیز همیشه باعث سوپرایز و حیرت مخاطب میشود. به همین دلیل باعث شده شعبده بازی تبدیل به یکی از سرگرم کننده ترین نمایش ها در طول تاریخ شده باشد.

فیلم هایی که راجب شعبده بازی ساخته میشوند هم از این قاعده مستثنا نیستند و همیشه یکی از جذاب ترین موضوعات سینما هستند در ادمه هفت تا از بهترین فیلم ها این حوزه را به شما معرفی میکنیم.

همچنین اگر به این حوزه علاقه مندید روی کلمه آموزش شعبده بازی کلیک کنید تا به به بهترین نحو توسط اساتید سایت موما آموزش ببینید.

هفت فیلم جذاب راجب شعبده بازی

•Deceptive Practice _ The Mysteries and Mentors of Ricky Jay :

 محصول سال 2012 فیلم (تمرین فریبنده: اسرار و مربیان ریکی جی) یک مستند درام و بیوگرافی است که راجب زندگی و کارنامه شعبده باز مشهور ریکی جی است. مولی برنسن کارگردان این فیلم است و در آن به داستان‌ جالب و شگفت آور ریکی جی می‌پردازد.

ریکی جی، یکی از بزرگترین شعبده بازان و متخصص‌های جادویی در جهان است. در این مستند شما ریکی جی و ترفند های شعبده بازی او همچنین مربیانی که زندگی او را تحت تاثیر قرار داده اند آشنا میشوید. اگر به دنیای جادو و شعبده علاقه مندید این فیلم برای شما بسیار جذاب و الهام بخش خواهد بود.

هفت فیلم جذاب راجب شعبده بازی

•The Escape Artist :

محصول سال 2013 فیلم (فرار هنرمند) یک مینی سریال بسیار جذاب هست که با تماشای آن میتوانید از دنیا شعبده و حقوق لذت ببرید.

این فیلم به به کارگردانی بریلیانت مک کیوئن راجب وکیلی است که به تازگی متوجه استعداد خود در شعبده بازی شده و از این استعداد برای بردن دادگاه ها استفاده میکند.

دیدن مینی سریال جذاب میتواند یک آخر هفته با لحظاتی عالی به شما ارائه دهد.     

The Escape Artist

•Houdini :

محصول 2014 این فیلم (هودینی) راجب بیوگرافی هری هودینی یکی از معروف ترین شعبده بازان تاریخ است. این فیلم یک مینی سریال دو قسمتی است که با بازی آدرین برودی به زندگی هری هودینی میپردازد و داستان زندگی او را از کودکی تا مرگ به تصویر میکشد .

Houdini

•The Incredible Burt Wonderstone :

محصول سال 2013 فیلم (برت واندرسون باورنکردنی) فیلمی کمدی به کارگردانی دان اسکاردینو و با بازی جیم کری راجب دو دوست که از کودکی باهم شعبده بازی آموختند اما به تازگی متوجه کسل کنندگی و کم رونقی کارشان شده اند و در همین موقع متوجه یک شعبده باز خیابانی همه را به حیرت وا داشته شده اند در نتیجه مجبور به نوع آوری در کار خود شدند و…

The Incredible Burt Wonderstone

•The Incredible Burt Wonderstone :

محصول سال 2013 که فیلم جذاب و پر ستاره با بازیگرانی همچون مارک روفالو، ایسلا فیشر، دیو فرانکو، مایکل کین و مورگان فریمن به کارگردانی لویی لتری راجب گروهی از شعبده بازان حرفه‌ای است که عملیات‌های سرقتی مشهور خود را با نام “چهار سوارکار” اجرا می‌کنند. چهار شعبده باز تیمی تشکیل می‌دهند و با اجرای شعبده‌های خارق‌العاده، پول را از بانک‌ها و شرکت‌های بزرگ به سرقت میبرند و آن را بین مردم توزیع می‌کنند.

دیدن این فیلم به همه دوست داران شعبده و سینما پیشنهاد میشود و میتواند ساعات پر از هیجان برای شما ایجاد کند.

The Incredible Burt Wonderstone

•The Illusionist :

محصول سال 2006 فیلمی درام و رمانتیک است که به کارگردانی نیل بورگ داستان فیلم درباره یک شعبده باز عجیب و غریب به نام ایزنهایمر است که در اوایل قرن بیستم در وین زندگی می‌کند.

ایزنهایمر (با بازی ادوارد نورتون) با استفاده از شعبده‌های خارق‌العاده خود، مردم را به شگفتی می‌اندازد. او دوستی ناگهانی با دختری به نام سوفی برقرار می‌کند و بین آن‌ها رابطه عاشقانه‌ای شکل می‌گیرد. اما با پیشرفت زمان، مسیر زندگی آن دو به سمت‌های مختلف می‌رود و رازهایی پیرامون ایزنهایمر آشکار می‌شود.

فیلمی رمز آلود و جذاب که با ندیدن آن خود را از لذت دیدن یک فیلم ناب محروم کردید.

The Illusionist

•The Prestige :

محصول سال 2006 فیلمی به کارگردانی کریستوفر نولان راجب رقابتی سخت بین دو شعبده باز به نام‌های رابرت انگیر (با بازی هیو جکمن) و آلفرد بوردن (با بازی کریستین بیل) که بینظیر ساخته شده.

این فیلم همانند یک اجرای شعبده بازی واقعی غیر قابل پیش بینی هست و در طول فیلم بارها سوپرایز خواهید شد.

دیدن این فیلم به همه دوستداران سینما و شعبده پیشنهاد میشود و مطمئنا این شاهکار لحظات خوبی را برای شما به ارمغان می آورد.

The Prestige