آموزش فوتبال به کودکان

470,400 تومان
آموزش فوتبال کودکان-موما
3,069فروش
470,400 تومان

امروزه والدین به علاقه‌ی فرزندان خود توجه بسیار زیادی دارند و سعی می‌کنند در کنار درس و مدرسه استعدادهای پنهان فرزندشان را رشد دهند. یکی از این استعدادها که در سنین کم خود را نمایان می‌سازد؛ علاقه و استعداد به بازی فوتبال است. پدر و مادرها به محض مطلع شدن از علاقه‌ی فرزندشان به فوتبال، کودک را در کلا‌س‌های آموزش فوتبال به امید رشد و موفقیت  در این رشته، ثبت نام می‌کنند.

 اما یکی از موضوعاتی که ممکن است با وجود اهمیت فراوان آن، به این مورد  توجه زیادی نداشته باشند؛ تاثیر مربی فوتبال در افزایش علاقه کودک نسبت به فوتبال است.

در نتیجه تا جایی که می‌توانید از مربی‌های مجرب کمک بگیرید یا حتی با تهیه ویدئوهای آموزشی خودتان به فرزندتان آموزش دهید. در ادامه این مقاله به معرفی دوره‌ی آموزش فوتبال به کودکان خواهیم پرداخت.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟
  • برای تمام کسانی که به فکر راه‌اندازی کسب‌وکار خود هستند.
  • علاقه‌مندان در زمینه  مشاغل فنی .
  • هنر آموزانی  که  تصمیم دارند در این زمینه پیشرفت کنند.
  • هنر آموزانی که نیاز به ایده‌های جذاب و جدید دارند.
این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟
  • کسانی که علاقه دارند تا با روش‌های قدیمی، فعالیت نمایند.
  • کسانی که احساس می‌کنند به آموزش ‌های جدید نیازی ندارند.
  • کسانی که علاقه‌ای به شغل‌های فنی و پرتحرک ندارند.
  • افرادی که  با آموزش آنلاین نمی‌توانند ارتباط برقرار کنند.

تایم آموزشی

بیش از 200 جلسه آموزشی مفید آموزش کاربردی در بخش‌های مختلف، از اصول راه‌اندازی گرفته تا رنگ آمیزی نمای سیمانی را به صورت اصولی آموزش می‌دهد

تعداد دانشجو

بیش از 728 دانشجو تاکنون در این دوره شرکت کرده؛ کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده‌ و به درآمدای ایده آل خود دست یافته اند.

ارائه گواهینامه

پس از اتمام دوره به شما یک مدرک بین‌المللی معتبر ارائه خواهد شد.
از این مدرک می‌توان برای درخواست ویزای کاری یا استخدام در شرکت‌های معتبر استفاده نمود.

مشاوره آنلاین

در صورت بروز مشکل می‌توانید با مشاورین 24 ساعته موما تماس گرفته و مشکل را با کارشناس ما حل کنید:
. واتساپ: 09100915111 . روبیکا: 09100915222

دوره آموزش فوتبال به کودکان مناسب چه کسانی است ؟

1) این دوره مناسب افرادی است که صبر و حوصله زیادی در برابر کودکان دارند و می‌توانند بارها یک موضوع را گوش زد کنند و حتی نسبت به شلوغ کاری کودکان خونسرد رفتار کند.

2) همچنین افرادی باید وارد حرفه آموزش فوتبال به کودکان شوند که آمادگی جسمانی بالایی داشته باشند و به راحتی بتوانند همراه با انرژی غیر قابل کنترل کودکان ورزش کنند.

3) به جز افرادی که قصد دارند با یادگیری آموزش فوتبال به کودکان، شغل مربیگری را انتخاب کنند؛ پدر و مادرهایی هم هستند که با وجود مشغله زیاد، علاقه زیادی برای گذراندن وقت در کنار کودکشان دارند و ترجیح میدهند به شخصه مواردی مانند آموزش فوتبال را به فرزندشان تعلیم دهند.

تمرین‌هایی که از نان شب مهم‌تر است :

شما با تماشای ویدئوهای موما تکنیک‌های خاصی را خواهید آموخت و تمرین‌هایی منحصر به فرد را تعلیم خواهید دید؛ اما تمرین‌هایی پایه هستند که هر فردی برای موفقیت در فوتبال باید روزانه انجام دهد و در آمادگی عضلات خود استمرار داشته باشد.

در ادامه چند نمونه از تمرینات پایه را برای شما کاربران عزیز لیست کرده‌ایم :

1) دریبل کردن

2) کنترل توپ همراه با کنترل سرعت توپ

3) تمرین برای پاس کاری‌های در خور به خصوص تمرین پاس کاری بغل پا

4) تمرین پاس روی پا

5) فضا سازی

6) تمرین برای فریب رقیب در هنگام گل زدن یا پاس کاری

وظایف یک مربی فوتبال برای آموزش فوتبال به کودکان ؟

1) کاملا مشخص است که وظیفه‌ی یک مربی تنها آموزش تکنیک‌های فوتبال و تمرین‌های طاقت فرسا نیست بلکه وظیفه کثیر یک مربی، حفظ روحیه‌ی تیمی در هنگام به وجود آمد مشکل یا باخت تیم است.

2) یک مربی وظیفه شناس و دلسوز، عوض ایفای نقش مربی باید غم خوار و دوست شاگردان خود باشد؛ همچنین شما به عنوان یک مربی فوتبال می‌توانید تجربیات خود را در اختیار شاگردانتان قرار دهید.

3) با توجه به گفته‌ی بزرگان فوتبال چهل درصد موفقیت یک تیم بستگی به درست و اصولی بازی کردن بازیکنان دارد اما 60 درصد دیگر به مربی آن تیم بستگی دارد! چطور؟

یک مربی تیم فوتبال وظیفه دارد که با برنامه ریزی دقیق و اصولی خود و روحیه دادن به اعضای تیم باعث موفقیت و راه یافتن تیم به مسابقات بزرگتر شود.

4) یک مربی خبره باید توانایی این را داشته باشد که با توجه به تجربه‎‌های متعدد خود، تیم را در برابر هر شگرد و فریبی که ممکن است توسط تیم حریف اتفاق بیفتد آگاه کند.

ویژگی دوره آموزش فوتبال به کودکان:

با ثبت نام و گذراندن دوره‌های آموزش فوتبال به کودکان که محصول آموزشگاه آنلاین موما است، می‌توانید یک مربی خبره شوید.

آموزش‌ فوتبال موما به صورتی طراحی شده است که همه‌ی افراد جامعه می‌توانند از آن استفاده کنند و به درآمد برسند.

این دوره‌ی آموزشی برای افرادی که قصد دارند از صفر شروع کنند نیز مناسب است؛ زیرا کوچک‌ترین نکات آموزشی را فراموش نکرده و سطح شما را از مقدماتی به پیشرفته خواهد رساند.

همچنین اگر شما فردی هستید که قبلا آموزش‌های پایه را دیده‌اید و قصد دارید پس از تماشای آموزش‌های پیشرفته شغل مربیگری فوتبال به کودکان را آغاز کنید؛ موما بهترین گزینه برای شروع است.

افزون بر همه‌ی این موارد پس از اینکه تمام جلسات را گذراندید به شما یک مدرک بین‌المللی تعلق خواهد گرفت.

این مدرک علاوه بر اینکه به صورت مستقیم از کمپانی آمریکا به دست شما می‌رسد دارای اعتبار بسیار زیادی است و با داشتن این مدرک، پروسه استخدام شما در تیم‌های مختلف آسان‌تر خواهد شد.

گرچه نباید انتظار داشته باشید به عنوان یک مربی مبتدی همان ابتدا در تیم‌های بزرگ و مطرح استخدام شوید 🙂 اما با کمی تلاش و پشتکار می‌توانید به عنوان مربی برتر شناخته شوید و به تیم‌های بزرگتر راه یابید.

افزون بر همه‌ی موارد بالا، در صورت بروز مشکل، با پشتیبانی تماس برقرار کنید تا در اسرع وقت، مشکل را حل کنند.

پیش نیاز و مهارت های لازم برای ورود به شغل آموزش فوتبال به کودکان:

1) علاقه شدید و کشش بسیار زیاد نسبت به ورزش به خصوص به فوتبال داشتن.

2) روی ارتباط کلامی خود کار کنید؛ به نحوی که توانایی تاثیر گذاری در شاگردان خود را داشته باشید.

3) توانایی در حل مشکلات بازیکنان ( یک مربی باید به حدی با شاگردان خود دوست باشد که شاگردان او را امین خود بدانند و به هر مشکلی برخورد کردند با او در میان بگذارند. )

4) هرچقدر یک مربی کلاس‌ها و دوره‌های معتبر را گذرانده باشد اما توانایی انتقال این نکات را به شاگردان خود نداشته باشد، فایده‌ای نخواهد داشت.

نکته : اگر یک مربی آنطور که باید با بازیکنان رفتار نکند و روشی اشتباه را در پیش بگیرد؛ ممکن است باعث ایجاد آثاری غیر قابل جبران در افراد شود.

5) یک مربی فوتبال باید استقامت بدنی بالایی داشته باشد تا در هر شرایطی، کناره تیم خود حضور یابد و باعث دلگرمی آن‌ها شود.

توانایی هایی که یک فرد به عنوان مربی فوتبال داشته باشد:

شما به عنوان مربی فوتبال چه در سطح کودکان و چه در سطح بزرگسالان باید توانایی مدیریت یک تیم و حفظ روحیه‌ی فردی و جمعی را داشته باشید.

مواردی که در این قسمت مقاله ذکر شده است از جمله توانایی‌هایی است که باید علاوه بر به وجود آوردن آن در خود، هر چند وقت یکبار این قابلیت‌ها را آپدیت کنید تا از دیگر مربی‌ها عقب نمانید :

1) توانایی در برنامه ریزی صحیح برای برنامه‌های ورزشی.

2) توانایی در تاثیر گذار سخن گفتن، برگزاری جلسات و صحبت کردن برای شاگردان.

3) داشتن برخوردی صحیح با افراد در حال پیشرفت و پسرفت.

4) هوشیار بودن به وضعیت جسمی و روحی بازیکنان.

5) توانایی در گروه بندی کردن افراد بدون اینکه اعتراضی صورت گیرد.

6) داشتن موقعیت برای شرکت در مسابقات همراه با تیم خود.

بازار کار رشته آموزش فوتبال به کودکان:

خوشبختانه شغل آموزش فوتبال به کودکان از دسته مشاغلی است که تمام وقت نیست و شما در کنار داشتن شغل مربیگری می‌توانید شغل دیگری را نیز برای خود دست و پا کنید.

مربی‌ها با توجه به دانش و مهارتی که دارند در مکان‌های مختلفی مانند مدرسه‌ها یا آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های خصوصی قرارداد بسته و مشغول به کار می‌شوند.

شما به عنوان یک مربی فوتبال اگر سرمایه کافی برای افتتاح یک باشگاه را دارید، می‌توانید باشگاه خود را تاسیس کرده و درآمد خوبی داشته باشید.

درآمد مربی فوتبال در ایران:

درآمد شما به عنوان یک مربی فوتبال تماما بستگی به تلاشی که دارید و دانشی که در زمینه مربیگری کسب کرده‌اید بستگی دارد؛ هرچه در این زمینه تجربه‌ی بیشتری کسب کنید، به باشگاه‌های بهتری راه خواهید یافت و به درآمد بیشتری خواهید رسید.

مهاجرت به کشورهای خارجی از طریق ویزای مربیگری تیم فوتبال:

امروزه بسیاری از کشورهای جهان به دنبال مربی‌های کار کشته برای به دست گرفتن و راهنمایی تیمشان هستند.

در این بخش از مقاله به کشورهایی که می‌توان با مدرک مربی فوتبال مهاجرت کرد اشاره کرده‌ایم :

1) کانادا :

یکی از کشورهایی است که نه تنها مربی‌های فوتبال بلکه هر مربی ورزشی را در صورت داشتن شرایط لازم می‌پذیرد. همچنین مربی‌های ورزشی حقوق خوبی از این کشور دریافت می‌کنند.

2) آمریکا :

پیش بینی‌ها نشان می‌دهد که جذب و استخدام مربی‌های فوتبال در این کشور از سال 2010 تا 2024 افزایش 29 درصدی داشته است. این اتفاق در صوتی افتاده است که رشد نرمال جذب شغل‌های دیگر تا به حال بیشتر از چهارده درصد نشده است.

3) استرالیا :

میزان استخدام مربی فوتبال در استرالیا از پنج سال گذشته و تا الان افزایش 49 درصدی داشته است؛ پیش بینی می‌شود این نمودار صعودی در سال‎‌های آینده ادامه داشته باشد.

درآمد مربی فوتبال در کشورهای مختلف سطح جهان:

درآمد مربی فوتبال در کشورهای مختلف، متفاوت است. اما حجم کثیری از این تفاوت را میزان تجربه و حرفه‌ای بودن مربی تعیین می‌کند.

1) آمریکا :

درآمد سالانه یک مربی فوتبال در کشور آمریکا مبلغی حدود پنجاه و هشت هزار و سیصد و چهل دلاراست ؛ البته این آمارو ارقام مربوط به سال 2020 است و مطمئنا در این سال‌ها افزایش یافته است.

2) استرالیا :

در این کشور و با محاسبه مالیات، درآمد یک مربی فوتبال چهل و چهار هزار دلار می‌باشد.

3) انگلستان :

در این کشور حقوق مربی فوتبال تمام وقت با مربی پاره وقت متفاوت است. مربی‌های پاره وقت در انگلستان بر اساس تایمی که برای شاگردها می‌گذارند و تعداد شاگردی که دارند؛ حقوق دریافت می‌کنند.

4) آلمان :

در این کشور مربی‌های فوتبال ماهانه مبلغی در حدود سی و دو هزار و پانصد و بیست و دو دلار دریافت می‌کنند. همچنین درآمد مربی‌های فوتبال در کشور آلمان ساعتی 16 یورو محاسبه می‌شود.

شرایط لازم برای مهاجرت از طریق شغل مربی فوتبال کودکان:

1) داشتن گواهینامه ملی مربیگری سطح سه که برای مربی‌های استان مورد نیاز است.

2) داشتن گواهینامه مربیگری سطح چهار برای مربیان بین‌المللی از واجبات است.

3) مدرک تحصیلات بدنی ممکن است نیاز باشد.

4) باید تجربه و دانش فنی، نسبت به آموزش فوتبال کودکان به صورت کامل داشته باشید.

5) اگر دارای تجربه کاری باشید مسلما راحت‌تر و سریع‌تر درخواست شما را قبول خواهند کرد.

6) داشتن آیلتس 6 به بالا از ضرورت‌های مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان است.

 

بسیاری از افرادی که قصد دارند یک مربی فوتبال یا فوتبالیست حرفه‌ای شوند؛ سبک زندگی رونالدو و شیوه‌ی تمرینی او را الگوی خود قرار می‌دهند.

به علت علاقه زیاد کاربران موما به فوتبال بخشی از سبک زندگی رونالدو را بررسی خواهیم کرد.

 در این قسمت مقاله، از میان تمرینات رونالدو به مهم‌ترین و تاثیر گذارترین تمرین‌ها که  برای بدن انسان مفید است پرداخته‌ایم.

1)  به عنوان تمرینات هوازی رونالدو چندین دوره با تایم‌های بیست و پنج دقیقه تا سی دقیقه‌ای را می‌دود.

2) از جمله تمرینات کوتاه مدت رونالدو می‌توان به تمرینات دوی سرعت بالا اشاره کرد.

3) رونالدو برای افزایش همدلی و دوستی بین هم‌تیمی‌هایش، هر چند مدت یکبار تمرین‌های تاکتیکی را انجام می‌دهد.

4) تمرینات بدن سازی که از تمرینات مورد علاقه رونالدو است و هر روز یا  یک روز در میان برای افزایش قدرت، استقامت بدن و همچنین  پرورش دادن ماهیچه‌های خاص انجام می‌گیرد.

5) رونالدو برای رسیدن به بدن عضله‌ای خود بسیار تلاش کرده است و این بدن شش تکه و بدون چربی، حاصل سه تا چهار ساعت تمرین روزانه است. این تمرین‌ها برای پایین نگه داشتن چربی بدن رونالدو لازم است.

مزایای مهاجرت از طریق آموزش فوتبال:

1) یکی از مزایای مهاجرت از طریق آموزش فوتبال به کودکان، ایجاد یک موقعیت شغلی فوق‌العاده در کشورهای پیشرفته و با درآمدی عالی است.

2) اکثر مهاجرت‎‌ها باعث ایجاد موقعیت‌‌هایی برای دریافت اقامت دائم  می‌شوند.

3) قبل از مهاجرت باید توانایی این موضوع را داشته باشید تا بتوانید با شاگردهای خود و همکاران و همسایه‌های خود ارتباط برقرار کنید؛ اما با زندگی کردن در کشورهای مختلف مطمئنا زبانتان پیشرفت خواهد کرد و اصطلاحات جالبی را خواهید آموخت.

چه سنی برای شروع آموزش دادن به کودکان بهتر است؟

در سن 6 تا 9 سالگی، کودکان در گروه‌های نه نفره شروع به بازی کردن می‌کنند؛ در این سن هدف از آموزش فوتبال به کودکان، قدرت نگه داری و حفظ توپ است. در این سنین تمرین‌های آمادگی جسمی خاصی وجود ندارد تا به کودکان فشاری وارد نشود و خدایی ناکرده نسبت به ورزش بی‌میل نشوند.

در سنین 12 تا 16 سالگی، علاوه بر آموزش نگه داری و حفظ توپ، تکنیک‌ها و نکات را فرا می‌گیرند. همچنین در این سن مربی تمریناتی هوازی نیز به شاگردانش می‌دهد تا به صورت آهسته آن‌ها را برای بازی در تیم‌های واقعی آماده کند.

سوالات متداول دانشجویان

آموزشگاه آنلاین موما با کمک گرفتن از اساتید برتر  در  این حوضه سعی بر این داشته  تا بهترین و با کیفیت ترین آموزش‌ها را در اختیار شما قرار دهد. 

 

برای شروع دوره‌ها نیاز به هیچ پیش زمینه‌ای نخواهید داشت  زیرا دوره‌های آموزشی موما، از صفر  شروع کرده و تمام پیش نیازهای لازم را به شما می‌آموزد.

ویدئوهای آموزشی زبان اصلی با زیر نویس فارسی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت

ویدئوهای آموزشی را می‌توانید از طریق لینک دانلودی که پیشتیبانان موما برای شما ارسال می‌کنند یا دی وی دی  دریافت کنید.

 

هنوز هیچ دیدگاهی نوشته نشده است

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش فوتبال به کودکان”