درباره ما

درباره استودیو طرح و ساخت موما

استودیو طرح و ساخت موما از سال 1399 فعالیت خود را در زمینه آموزش تخصصی راه اندازی کسب و کار و تخصص هایی همچون مشاغل فنی، نرم افزاری، اینترنتی،… با هدف تبدیل علاقه مندان به متخصصین آماده ورود به بازار کار در قالب کار آفرین (دارای کسب و کار شخصی) یا فردی که می تواند موثر در تیمی یا شرکتی فعالیت نماید، آغاز کرد. اگر علاقه مند به حوزه ای هستید یا حس می کنید در حوزه ای استعداد دارید با یادگیری های اصولی باید آن علاقه را به تخصص تبدیل نمائید. دانشجویان موما، با توجه به علاقه ی خود و سرمایه گذاری بر روی خودشان، متخصص شده اند و توانسته اند از آن حوزه، با کمک بازار کار آزاد و اینترنت کسب درآمد کنند، به همین دلیل استودیو طرح و ساخت موما،  دانشکده تخصص و آنلاین کسب و کار نام گرفت.

موما چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

مدارک بین المللی

پس پایان دوره مدرک بین المللی را دریافت کنید تا بتوانید به راحتی در کشور های اروپایی اقامت کاری بگیرید، برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تایم آموزشی مفید

موما با پرهیز از اضافه گویی در آموزش ها سعی بر این داشته است که تایم دوره های آموزشی را بهینه تر و پربارتر کند تا از خستگی هنرآموزان عزیز جلوگیری شود.

تیم محتوایی قدرتمند

بهره گیری از نیروهای متخصص و استفاده از توانایی آن ها سر لوحه مجموعه ما بوده و هست، و تیم محتوایی بخشی از قسمت های ارزشمند خانواده موما می باشد.

داستان موما

موما از سال 1399 توسط مهدی زارع تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان اولین محصول مجموعه استودیو طرح و ساخت موما،تحت نام muma.ir،به معنی دانشکده مجازی آغاز کرد و بعد از گذشت ۲ سال نام خود را به muma.com (موما) تثبیت کرد و در سال 1402 نیز جشن ۳ سالگی خود را جشن گرفت.

نظرات دانشجویان موما

اراده آهنین های استودیو طرح و ساخت موما