این روزها آموزش تتو و تبدیل شدن به یک هنرمند حرفه‌ای تتو مشکلات و دردسرهای خاص خود را پیدا کرده و نمی‌توان به همین سادگی‌ها و با پرداخت هزینه آموزش تاتو بدن تمامی تکنیک‌ها و طراحی‌های خاص را در هر دوره آموزشی فرا گرفت. امروزه تتو بدن بیشتر از گذشته رواج پیدا کرده و همین قضیه تتو زنی را به یکی از پولسازترین و پردرآمدترین مشاغل در ایران تبدیل کرده است. در این نوشته قصد داریم قبل از پرداختن به هر چیزی، مباحث مبتدی در آموزش تتو و نکات بسیار مهم در شیوه یادگیری و آموزش تاتو بدن برای هنرجویان را شرح دهیم. پس این نوشته از موما را برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتها همراهی کنید.

اگر میخوای مستقیم بری به صفحه دوره فقط روی کلمه آموزش تتو بدن کلیک کن تا چتر حمایتی 50% رو از دست ندی 😎

انواع بخش های مختلف آموزش تاتو

قبل از پرداختن به مبحث هزینه و نحوه برگزاری کلاس آموزش دوره تاتو بدن، باید با سبک‌های گوناگون تاتو آشنا شوید. اگر به خوبی با سبک‌های طراحی تاتو آشنایی پیدا کنید، خواهید توانست پس از اتمام زمان دوره آموزشی تاتو بدن طبق نظر مشتری و طرح مورد نظر، به یک هنرمند تاتو حرفه‌ای تبدیل شوید. برای این منظور در ذیل انواع سبک تاتو را شرح می‌دهیم:

• آموزش تتو سبک تاتو لترینگ Lettering (حروف)

مواقع ممکن است برخی مشتریان به دنبال تاتو به سبک حروف باشند. دلایل مختلفی برای علاقمندی افراد به این سبک تتو وجود دارد؛ چه برای نمایش پیام قدرتمند یا به خاطر سپردن تاریخی مهم و چه برای حک نوشته‌ای دلخواه، تتو زنی نقل قولی را که دوست دارید همواره به یادتان خواهد آورد. سبک تاتو لترینگ بسیار ظریف بوده و نیاز به دقت بیشتری دارد که در دوره آموزش تاتو بدن در منزل به خوبی به این سبک پرداخته شده است.

• آموزش تتو سبک تاتو لترینگ Lettering (حروف)

• آموزش تتو سبک تاتو تریبال tribal (تباری)

سبک تاتو تریبال اگرچه از چندین قرن پیش الهام گرفته شده، اما همچنان جزو یکی از محبوب‌ترین سبک‌ها در آموزش تتو محسوب می‌شود. خالکوبی‌های تریبال گواه روشنی با حک جوهر سیاهی هستند که تزیینات قدیمی را روی پوست نمایان می‌کنند. این نوع طرح نیز در آموزش تاتو بدن به هنرجویان ارائه می‌شود.

• آموزش تتو سبک تاتو تریبال tribal (تباری)

• آموزش تتو سبک پرتره portrait (تصویر صورت)

یکی از سخت‌ترین سرفصل‌های آموزش تتو سبک پرتره است که در حال حاضر پرطرفدارترین نوع سبک در شیوه یادگیری و آموزش تاتو بدن به شمار می‌آید. این سبک ظرافت بیشتری در مقایسه با سایر سبک‌ها دارد و باید به صورت اصولی و با رعایت ریزه کاری‌ها آموزش داده شود.

• آموزش تتو سبک پرتره portrait (تصویر صورت)

• آموزش تتو سبک ماندالا mandala (طرح گل نیلوفر آبی)

سبک ماندلا تحت عنوان سبک ماندلای نیلوفر آبی مشهور است. قدمت این طرح به هند باستان برمی‌گردد و نمادی برای شفا، مدیتیشن و مهم‌تر از همه به عنوان نمادی برای ارتباط با درون و پیوندهای مقدس به شمار می‌رود. با این توصیفات می‌توان به راحتی به دلایل محبوبیت این سبک بین هنرجویان و مشتریان تتو زنی پی برد.

• آموزش تتو سبک ماندالا mandala (طرح گل نیلوفر آبی)

• آموزش تتو سبک تراش پولکا Polka cut (تصاویر طبیعت)

سبک تراش پولکا در شیوه یادگیری و آموزش تاتو بدن، نقوشی طبیعی با عناصر گرافیکی، حروف، خطاطی و نقش‌های سورئالیستی و فوتورئالیستی را در بر دارد. سبکی که ترکیبی از تکنولوژی و انسانیت، گذشته، حال و آینده است و گاه مفاهیم پیچیده‌ای را در بر می‌گیرد که همین امر موجب جذابیت این سبک می‌شود.

تمامی سبک‌های ذکر شده به صورت جامع در وبلاگ سایت موما معرفی شده‌اند و ما در این بخش صرفا برای آشنایی شما اشاره مختصری به هر سبک کردیم. هر یک از این سبک‌ها در طراحی تاتو بدن بسته به سلیقه مشتری انتخاب و اجرا می‌شوند؛ اما یک هنرمند تاتوکار حرفه‌ای باید قبل از هر چیزی مشاوره تخصصی در آموزش تاتو را پشت سر بگذارد و سپس شروع به یادگیری تاتو به شیوه خاص خود کند که مجموعه موما به همراه ارائه مدرک بین المللی برای ورود به بازار کار، مشاوره تخصصی آموزش تتو زنی را نیز برای هنرجویان خود فراهم کرده است.

• آموزش تتو سبک تراش پولکا Polka cut (تصاویر طبیعت)

ابزارهای آموزش تاتو بدن

برای به ثمر رساندن نتیجه هر هنری نیاز به یک سری وسایل و لوازم مخصوص دارید و در هنر تاتو زنی هم لوازم مختلفی جهت آموزش و استفاده به کار گرفته می‌شود که معمولا برخی از این ابزارها از آموزشکده‌ای به آموزشکده دیگر متفاوت بوده و ممکن است حتی نام ابزارها در دوره‌های مختلف با هم فرق داشته باشند؛ با این حال در حالت کلی مهم‌ترین ابزارهای مورد نیاز آموزش تاتو بدن به شرح زیر هستند. لازم به ذکر است که در دوره آموزش تتو تمامی ابزارهای دوره آموزش تتو بدن به طور کامل معرفی شده تا متوجه شوید که از چه ابزاری در چه نوع طرحی و به چه صورتی باید استفاده کنید.

  • دستگاه تاتو چرخشی
  • دستگاه تاتو کویل
  • دستگاه کارتریچ
  • دستگاه تتو پنوماتیک
  • انواع سوزن
  • پوست مصنوعی
  • انواع جوهر
ابزارهای آموزش تاتو بدن

قیمت آموزش تتو

هزینه آموزش تاتو به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. فاکتورهایی همچون اعتبار مدرس و تجربه وی در آموز تاتو، تعداد نفرات حاضر در دوره آموزشی(خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی)، سرفصل‌های آموزش تتو، اعتبار مدرک ارائه شده در پایان دوره و بسیاری عوامل دیگر همگی در تعیین قیمت آموزش تاتو نقش دارند. توصیه ما به شما این است که قبل از شرکت در دوره‌های آموزش تتو با قیمت‌های نجومی، تمامی این فاکتورها را در نظر بگیرید؛ به عنوان مثال شاید مدرس از شما درخواست کند که خودتان تمامی ابزارهای تتوزنی را خریداری کنید و در مقابل هم هزینه بالایی به عنوان شهریه از شما دریافت کند. در چنین شرایطی لازم است برای شرکت در آموزش‌های تتو و خرید پکیج آموزش تاتو بدن دقت لازم را به خرج دهید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید از دوره‌های آموزش تاتو بدن به صورت رایگان نیز استفاده کنید؛ البته جزئیات کاربردی و مفید در این نوع دوره‌ها وجود ندارد و به همین دلیل چندان توصیه نمی‌شوند.

قیمت آموزش تتو

مزایای آموزش تتو برای هنرجویان

اگر به هنرمند تاتو حرفه‌ای تبدیل شوید و طرح دلخواه و دقیقی منطبق با نظر مشتری بزنید، نه تنها منجر به زیبایی پوست وی می‌شوید، بلکه اعتماد به نفس و روحیه بیشتری به مشتری می‌بخشید؛ اما این موارد تنها نمونه‌ای از مزایای تتوزنی برای مشتریان هستند و ما بحث خود را با دلایل نیاز افراد به یادگیری آموزش تاتو بدن فشرده ادامه می‌دهیم.

شغل تاتو امروزه رونق بسیار خوبی پیدا کرده و جزو پر درآمدترین مشاغل در دهه اخیر محسوب می‌شود. طبق آمار حدود 25 درصد بزرگسالان 18 تا 35 ساله روی بخشی از بدن خود تاتو دارند و این درصد روز به روز در حال رشد بوده و باورهای منفی نسبت به تتوزنی بسیار کاهش یافته است؛ به همین خاطر یادگیری این حرفه برای هنرجویان، شغلی تضمین شده با مشتریان زیادی را نصیبشان می‌کند و از آنجایی که این حرفه به اشباع نرسیده، بهترین فرصت برای حرفه‌ای شدن پس از اتمام زمان دوره آموزشی تاتو بدن و کسب درآمد بالا را در اختیار کارجویان و علاقه‌مندان به تتو و تتوزنی قرار می‌دهد.

مزایای آموزش تتو برای هنرجویان

شیوه یادگیری و آموزش تاتو بدن

بعد از گذراندن دوره آموزش تاتو بدن از مبتدی تا حرفه‌ای با تمامی موارد مصرفی، ابزارها و روند کار روی پوست مصنوعی در تاتو زنی آشنا می‌شوید. پس از آن نکات بهداشتی و ایمنی را برای حفظ جان و سلامتی مشتریان فرا می‌گیرید و بالاخره مراحل اصلی شامل انتقال طرح روی بدن، آموزش کار با دستگاه تاتو بدن، ترکیب مواد مصرفی و غیره را خواهید آموخت. در آموزش تتو یکی از موارد بسیار مهم یادگیری اصولی کار با سوزن است که شما بعد از گذراندن دوره به صورت کامل، با آموزش استفاده از سوزن تاتو بدن با جزئیات کامل و ریزه کاری‌ها آشنا شده و در پایان آموزش تتو به یک هنرمند حرفه‌ای تتو تبدیل می‌شوید. به این ترتیب با تسلط کامل بر روند کار می‌توانید طراحی تاتو را آغاز کرده و طرح درخواستی مشتریان را در تمامی نقاط بدن به اجرا در بیاورید و به درآمد بالایی برسید.

در این نوشته سعی کردیم به نکات مهم برای شرکت در آموزش تتو از مبتدی تا حرفه‌ای اشاره کنیم. اگر قصد شروع تجربه جدید و یادگیری تتوزنی را دارید، برای پاسخگویی به سوالات خود و دریافت راهنمایی جامع در رابطه با آموزش تاتو، کافیست با همکاران ما از بخش تماس با ما ارتباط بگیرید.

سوالات متداول

در آموزش تاتو با ارائه سبک‌های پرطرفدار، تمامی اصول تتوزنی با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی از صفر تا صد برای هنرجویان آموزش داده می‌شود تا بتوانند طرح‌ها و مدل‌های گوناگون به سلیقه مشتری را روی پوست بدن و در ابعاد مختلف به صورت دائمی به اجرا درآورند.

در حالت کلی شیوه یادگیری و آموزش تاتو بدن به سه بخش طراحی، تکنیک تاتوکار و لوازم مورد نیاز برای تاتوزنی تقسیم می‌شود.

هزینه آموزش تتو بسته به سرفصل‌ها، اعتبار مدرک ارائه شده در پایان آموزش، اعتبار و تجربه مدرس، ابزار مورد استفاده برای آموزش و غیره فرق می‌کند؛ بنابراین توصیه می‌کنیم با در نظر گرفتن تمامی این فاکتورها در دوره‌های آموزشی تاتو شرکت کنید.

کافی است به اول صفحه مراجعه کنید و بر روی لینک آموزش تتو بدن کلیک کنید یا با شماره 02171057370 تماس حاصل کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.