آموزش ساخت زیور آلات رزینی

343,000 تومان
2,932فروش
343,000 تومان

به دنبال شغلی سرگرم کننده و در عین حال جذاب هستید؟ شغلی که نیاز به خروج از خانه و احتیاج به سرمایه اولیه هنگفتی نیز نداشته باشد؟ پیشنهاد آموزشگاه آنلاین موما به شما ساخت زیور آلات رزینی است که برای شروع این کسب و کار نه تنها به سرمایه چند صد میلیونی نیاز نیست بلکه برای موفق شدن در این شغل علاوه بر رعایت مواردی که جلوتر به آن پرداخته‌ایم تنها کافی است کمی چاشنی خلاقیت به آموخته‌های خود بیفزایید.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟
  • برای تمام کسانی که به فکر راه‌اندازی کسب‌وکار خود هستند.
  • علاقه‌مندان در زمینه  مشاغل فنی .
  • هنر آموزانی  که  تصمیم دارند در این زمینه پیشرفت کنند.
  • هنر آموزانی که نیاز به ایده‌های جذاب و جدید دارند.
این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟
  • کسانی که علاقه دارند تا با روش‌های قدیمی، فعالیت نمایند.
  • کسانی که احساس می‌کنند به آموزش ‌های جدید نیازی ندارند.
  • کسانی که علاقه‌ای به شغل‌های فنی و پرتحرک ندارند.
  • افرادی که  با آموزش آنلاین نمی‌توانند ارتباط برقرار کنند.

تایم آموزشی

بیش از 10 ساعت مفید آموزش کاربردی در بخش‌های مختلف، از اصول راه‌اندازی گرفته تا رنگ آمیزی نمای سیمانی را به صورت اصولی آموزش می‌دهد

تعداد دانشجو

بیش از 432 دانشجو تاکنون در این دوره شرکت کرده؛ کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده‌ و به درآمدای ایده آل خود دست یافته اند.

ارائه گواهینامه

پس از اتمام دوره به شما یک مدرک بین‌المللی معتبر ارائه خواهد شد.
از این مدرک می‌توان برای درخواست ویزای کاری یا استخدام در شرکت‌های معتبر استفاده نمود.

مشاوره آنلاین

در صورت بروز مشکل می‌توانید با مشاورین 24 ساعته موما تماس گرفته و مشکل را با کارشناس ما حل کنید:
. واتساپ: 09100915111 . روبیکا: 09100915222

رزین چیست ؟

رزین که از دو ماده‌ی متفاوت به نام رزین و هاردنر ( بخش سخت کننده‌ی آن ) تشکیل شده است، یک ترکیب شیمیایی است که در ابتدا به صورت مایع است و برای ساخت زیورآلات با مواد مختلفی مخلوط می‌شود و به ماده‌ای سخت، براق و ضد آب تبدیل می‌شود. از رزین سخت شده برای ساخت انواع زیورآلات یا گیره‌ی سر استفاده می‌کنند.

معرفی دوره‌ی آموزش ساخت زیورآلات رزینی موما :

 

در این دوره‌ی آموزشی که شامل شش بخش است همه‌ی موارد لازم برای حرفه‌ای شدن در شغل ساخت زیورآلات را به صورت صفر تا صد به شما عزیزان آموزش داده شده است. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف دوره‌ی آموزش ساخت زیورآلات رزینی پرداخته‌ایم :

1) در بخش اول مبانی پایه مانند انواع رزین و مواد سازنده آن را بررسی کرده‌ایم و در ادامه آموزش‌های مقدماتی برای ساخت زیورآلات رزینی شروع می‌شود.

2) بخش دوم به ساخت انواع گردنبندها یا پلاک‌های رزینی در هر شکل و حالتی می‌پردازد.

3) برای ساخت دستبند رزینی نیز کافی است آموزش‌های موما را با دقت نگاه کنید تا توانایی ساخت دستبندهای جذاب را داشته باشید.

4) ساخت انواع انگشتر رزینی را در بخش چهارم خواهید آموخت.

5) گوشواره‌ی رزینی که شامل گوشواره‌های آویزی و میخی میشود را به صورت صفر تا صد آموزش خواهید دید.

6) در بخش انتهایی نیز ساخت یکی از پرطرفدارترین وسیله‌هایی که با رزین ساخته می‌شود را خواهید آموخت؛ این وسیله گیره‌ی سر رزینی است.

موما در این دوره‌ی آموزشی تمامی اصلوب‌ها و شگردهای ساخت زیورآلات رزینی را به صورت جامع و کامل به شما می‌آموزد؛ شما هنر جویان عزیز نیز باید با تمرین و تلاش کافی در کناره خلاقیت و ایده‌های جدید زیورآلات جدید و جذاب بسازید.

دوره‌ی آموزش ساخت زیورآلات رزینی مناسب چه کسانی است ؟

این دوره‌ی آموزشی مناسب همه‌ی افراد جامعه در هر سن و با هر پیش زمینه‌ای است؛ زیرا دوره‌های آموزشی موما طوری تنظیم شده است که هر فردی حتی با دانش صفر  در زمینه‌ی ساخت زیورآلات رزینی، توانایی پیشرفت و ورود به بازار کار زیورآلات رزینی را داشته باشد.

افرادی که در این دوره‌ی آموزشی ثبت نام می‌کنند در دو گروه تقسیم می‌شوند :

1)  گروه اول به ساخت زیورآلات علاقه دارند و قصد آن‌ها از خرید این دوره شروع یک کسب و کار جدید است.

2) گروه دوم افرادی هستند که مانند گروه اول به ساخت زیورآلات  تمایل نشان می‌دهند اما فقط این کار را برای خود یا اطرافیان نزدیک انجام می‌دهند.

تذکر : دوره‌های موما تنها برای شروع کسب و کار جدید نیست بلکه شما می‌توانید از این دوره‌ها برای افزایش اطلاعات شخصی استفاده کنید.

آموزش ساخت جواهر سازی

بازار کار شغل ساخت زیورآلات رزینی در ایران :

 

تصور بسیاری از افراد در مورد ساخت زیورآلات رزینی شغل دوم یا شغلی دانشجویی است با اینکه به هیچ عنوان اینگونه نیست. هر کاری در ابتدا درآمد کمی خواهد داشت اما با تمرکز و تلاش زیاد می‌توانید به راحتی به درآمدهای چند صد میلیونی برسید.

برای ورود به هر شغلی و موفق شدن در آن ابتدا باید مهارت و تجربه‌ی کافی را به دست آورید تا در برابر رقبای خود حرفی برای گفتن داشته باشید. آموزشگاه آنلاین موما با تلاش فراوان برای جمع آوری یک دوره‌ی آموزشی مفید و جامع در زمینه‌ی ساخت زیورآلات رزینی، یکی از بهترین و معتبرترین وبسایت‌های آموزشی است که شما می‌توانید با ثبت نام در دوره‌ی آموزش صفر تا صد ساخت زیورآلات رزینی آموزش‌های لازم را ببینید و سپس وارد بازار کار شوید.

روزهای اول کاری که ممکن است مغازه شما در دیدرس افراد نباشد؛ بهتر است عکس محصولات خود را در صفحات مجازی نیز منتشر کنید تا از همان اول فروش خوبی داشته باشید.

در ابتدا ممکن است درآمد شما ماهانه مبلغی بین 3 تا 4 میلیون تومان باشد اما بعد از گذشت مدتی و با افزایش فروش و سود دهی بیشتر می‌توانید یک کارگاه کوچک برای ساخت زیورآلات رزینی اجاره کرده و چند نفر را هم برای کمک استخدام کنید. با گذشت زمان و سود دهی بیشتر می‌توانید یک تولیدی بزنید و چند ده هزار نفر را استخدام کنید 🙂 .

چرا به شغل ساخت زیورآلات رزینی وارد شوم؟

یکی از ویژگی‌های مثبت این شغل، توانایی شخصی سازی و ساخت هر نوع زیورآلاتی با توجه به سلیقه و خواست مشتری است؛ زیرا در این کار دست شما کاملا باز است و می‌توانید به راحتی سفارش‌های شخصی مشتری‌ها را قبول کرده و درآمد خوبی داشته باشید.

ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای شروع کسب و کار ساخت زیورآلات رزینی :

 

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم برای شروع کسب و کار ساخت زیورآلات رزینی به سرمایه هنگفتی نیاز ندارید؛ با این حال هر حرفه‌ای تجهیزات و ابزارآلات مخصوص خودش را نیاز دارد. در ادامه به ابزار مورد نیاز برای شروع ساخت زیورآلات رزینی اشاره کرده‌ایم :

1) رزین و هاردنر

2) دستکش لاتکس یا دستکش پلاستیکی

3) پارچه و پیش بند : اگر رزین روی لباس یا فرش ریخته شود به سختی پاک خواهد شد یا ممکن است به کل پاک نشود، در نتیجه در هنگام ساخت زیورآلات رزینی از پیش بند استفاده کنید یا لباسی بپوشید که اگر خراب شد غصه‌اش را نخورید 🙂 .

4) عینک کار یا عینک تنفسی

5) فندک

6) قاشق پلاستیکی یا همزن برای مخلوط کردن رزین با دیگر ترکیبات

7) لیوان اندازه گیری

8) قالب‌های سیلیکونی : این قالب‌ها به صورت آماده در بازار موجود هستند و شما می‌توانید هر شکل و اندازه‌ای که بخواهید را تهیه کنید.

9) ترازو دیجیتال

10) رنگ

11) وسایل تزئینی مانند گل‌های خشک جذاب یا صدف و سنگ‌های تزئینی

12) خلال دندان : برای ایجاد طرح‌های خاص و ظریف به وسیله‌ای مانند سون یا خلال دندان نیاز است.

 

سوالات متداول دانشجویان

آموزشگاه آنلاین موما با کمک گرفتن از اساتید برتر  در  این حوضه سعی بر این داشته  تا بهترین و با کیفیت ترین آموزش‌ها را در اختیار شما قرار دهد. 

 

برای شروع دوره‌ها نیاز به هیچ پیش زمینه‌ای نخواهید داشت  زیرا دوره‌های آموزشی موما، از صفر  شروع کرده و تمام پیش نیازهای لازم را به شما می‌آموزد.

ویدئوهای آموزشی زبان اصلی با زیر نویس فارسی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت

ویدئوهای آموزشی را می‌توانید از طریق لینک دانلودی که پیشتیبانان موما برای شما ارسال می‌کنند یا دی وی دی  دریافت کنید.

 

هنوز هیچ دیدگاهی نوشته نشده است

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش ساخت زیور آلات رزینی”