آموزش تربیت طوطی

رایگان
0فروش
رایگان

باور اینکه بعضی از افراد از چه راه‌هایی کسب درآمد می‌کنند ممکن است برای شما غیر قابل باور باشد؛ اما متاسفانه یا خوشبختانه پول درآوردن از چیزی که فکر می‌کنید راحت‌تر است. برای مثال افراد بسیاری هستند که به علت علاقه‌ی زیاد به پرنده‌ها، کسب و کاری در امتداد علاقه‌ی خود دست  و پا کرده‌اند.

در این مقاله هم قصد داریم راجع به کسب و کاری نوین صحبت کنیم؛ این بیزینس را افراد زیادی شروع می‌کنند چون در ابتدا و از دور ممکن است بسیار ساده به نظر برسد، اما تنها زمانی این کسب و کار برای شما قابل تحمل و جذاب خواهد بود که از وقت گذراندن در کنار پرندگان خسته نشوید.

در این مقاله قصد داریم آموزش پرورش طوطی را به علاقه مندان در این حوضه آموزش دهیم؛ پس با موما همراه باشید.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟
 • برای تمام کسانی که به فکر راه‌اندازی کسب‌وکار خود هستند.
 • علاقه‌مندان در زمینه  مشاغل فنی .
 • افرادی که  تصمیم دارند در این زمینه پیشرفت کنند.
 • افرادی که نیاز به ایده‌های جذاب و جدید دارند.
این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟
 • کسانی که علاقه دارند تا با روش‌های قدیمی، فعالیت نمایند.
 • کسانی که احساس می‌کنند به آموزش ‌های جدید نیازی ندارند.
 • کسانی که علاقه‌ای به تعامل با حیوانات ندارند.
 • افرادی که  با آموزش آنلاین نمی‌توانند ارتباط برقرار کنند.

تایم آموزشی

بیش از 14 ساعت مفید آموزش کاربردی در بخش‌های مختلف، از اصول راه‌اندازی گرفته تا رنگ آمیزی نمای سیمانی را به صورت اصولی آموزش می‌دهد

تعداد دانشجو

بیش از 601 دانشجو تاکنون در این دوره شرکت کرده؛ کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده‌ و به درآمدای ایده آل خود دست یافته اند.

ارائه گواهینامه

پس از اتمام دوره به شما یک مدرک بین‌المللی معتبر ارائه خواهد شد.
از این مدرک می‌توان برای درخواست ویزای کاری یا استخدام در شرکت‌های معتبر استفاده نمود.

مشاوره آنلاین

در صورت بروز مشکل می‌توانید با مشاورین 24 ساعته موما تماس گرفته و مشکل را با کارشناس ما حل کنید:
. واتساپ: 09100915111 . روبیکا: 09100915222

تربیت طوطی را باید چگونه شروع کرد ؟

 

برای شروع شغل تربیت طوطی باید مکان مناسبی را برای پرورش و تربیت طوطی آماده کرد. برای این کار نیازی نیست جایی را اجاره کنید بلکه تنها کافی است قسمتی از خانه یا انباری را برای این کار مجهز کنید.

در ادامه به وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای شروع کسب و کار تربیت طوطی پرداخته‌ایم؛ پس با موما همراه باشید.

نکته : پرورش طوطی‌ نیاز به امکانات و فضایی مجزا دارد؛ شما نمی‌توانید چند جفت طوطی را باهم در فضای خانه یا تراس نگهداری کنید؛ در نتیجه نیاز به فضایی مجزا برای پرورش طوطی خواهید داشت.

نکته‌ای که بالا گفته شد را کسانی باید رعایت کنند که قصد پرورش و تربیت چندین جفت طوطی را باهم دارند و هدف آن‌ها از این کار کسب درآمد است. اما اگر نیت شما از ثبت نام در دوره‌ی آموزش تربیت طوطی موما تنها سرگرمی است، می‌توانید حیوان خانگی خود را در خانه نگه دارید و نیازی به جدا سازی نیست.

قدم دوم برای شروع شغل پرورش طوطی این است که طوطی‌های تخم گذار را می‌توان با مراجعه به پرورش  دهندگان طوطی تهیه کرد.

قدم سوم را می‌توان یکی از مراحل سخت پرورش طوطی دانست زیرا پرندگان به خصوص طوطی‌ها وقتی از محل زندگیشان به محلی جدید وارد می‌شوند و دچار استرس  خواهند شد و حتی امکان ریختن پرهایشان وجود دارد.

برای رفع استرس طوطی‌ها و وفق پیدا کردن آنها به محیط زندگی جدیدشان، میتوانید با خرید چند جفت و ایجاد فضایی مانند محل زندگی قبلی با شرایط مناسب به این مرحله سرعت ببخشید.

اگر به آشنا شدن با مراحل تربیت طوطی علاقه پیدا کردید به شما ثبت نام در دوره‌ی آموزش پرورش و تربیت طوطی موما را پیشنهاد می‌کنیم.

آموزش عطر سازی در خانه

ویژگی دوره‌ی آموزش تربیت طوطی موما :

بعضی از افراد با خود فکر می‌کنند به این شغل نمی‌توان به عنوان شغل اصلی انسان نگاه کرد؛ با اینکه اصلا اینطور نیست بلکه تنها کافی است همه‌ی نکاتی که برای برقراری ارتباط با طوطی‌ها لازم است را بدانید تا در تربیت طوطی‌ها موفق باشید.

برای اینکه تمام نکات و تکنیک‌های لازم را آموزش ببینید می‌توانید از پکیج آموزش تربیت طوطی موما استفاده کنید.

در این پکیج آموزشی علاوه بر اینکه با مهارت‌های تخصصی مانند تربیت و پرورش طوطی، شرایط نگداری طوطی و حتی آموزش نحوه‌ی رفتار با طوطی را به صورت صفر تا صد آشنا می‌شوید؛ پرورش و نگهداری طوطی را مانند ساختن قفسه‌های مناسب، رعایت موارد بهداشتی برای جلوگیری از بیماری‌های سخت و رژیم غذایی درست برای پرورش طوطی را فرا خواهید گرفت.

در این دوره شما آموزش خواهید دید که چگونه طوطی را اهلی و تربیت کنید.

بازار کار کسب و کار تربیت طوطی در ایران :

 

پرندگان زینتی به خصوص طوطی سانان به علت خاص بودنشان هم در ایران و هم در کشورهای خارجی از دسته پرندگان گران قیمت هستند؛ به همین دلیل اگر بتوانید طوطی‌ها را سالم نگه دارید و آن‌ها را تربیت کنید؛ درآمد خوبی از طریق این کسب و کار خواهید داشت.

درآمد کسب و کار تربیت طوطی در شهرها و استان‌های مختلف ایران، متفاوت است و قیمت آن‌ها به تعداد طوطی‌ها در آن ناحیه بستگی دارد؛ هر چه تعداد  طوطی‌ها کمتر باشد، قیمتشان بالاتر خواهد رفت.

امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای شروع کسب و کار پرورش و تربیت طوطی :

برای شروع هر کسب و کاری، حتی ساده‌ترین‌ها، باید تجهیزات مورد نیاز آن بیزنس را تهیه کنید؛ شغل پرورش و تربیت طوطی  از دسته مشاغلی است که نیاز به امکانات و تجهیزات گران قیمت ندارد، تنها کافی است شرایطی معقول را فراهم آورید تا طوطی در این فضا احساس راحتی داشته باشد.

امکانات مورد نیاز برای شروع کسب و کار پرورش و تربیت طوطی را در لیست زیر نام برده‌ایم؛ تنها با یک سرچ می‌توانید قیمت این وسایل و سرمایه مورد نیاز برای شروع کسب و کار تربیت طوطی را محاسبه کنید .

 1. 1) وسیلهای برای سرپناه مانند قفس طوطی
 2. 2) غذای طوطی مانند میوه‌ها، دانه‌ها، آجیل‌ها، حبوبات، انواعی از غلات، جوانه‌ها و غذای مخصوص طوطی
 3. 3) اسباب ‌بازی طوطی
 4. 4) چوب نشیمن طوطی
 5. 5) ظرف غذا و ظرف آب برای طوطی
 6. 6) مهره‌های رنگی
 7. 7) نردبان طوطی
 8. 8) تاب مخصوص طوطی
 9. 9) پازل‌های طوطی

10) درختچه بازی

پکیج آموزش تربیت طوطی برای چه کسانی مناسب است ؟

 

1) افراد بسیاری هستند که به حیوان خانگی خود به چشم دوست یا یکی از اعضای خانواده نگاه می‌کنند، به همین دلیل سعی می‌کنند تا با روش‌های مختلف حیوان خانگی و به خصوص طوطی‌ها را تربیت کنند.

2) گروهی دیگر تنها این کار را برای سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت انجام می‌دهند.

3) گروه سوم را می‌شود عضو افراد باهوش جامعه دانست، زیرا این افراد علاقه‌ی خود را پیدا کرده و در راستای آن کسب درآمد می‌کنند.

دوره‌ی آموزش تربیت طوطی موما برای همه‌ی این افراد مفید واقع خواهد شد و آن‌ها را به هدفشان خواهد رساند؛ اما سود را چه کسی کرده است ؟ کسی که فکر اقتصادی دارد 🙂 . با توجه به این موضوع که طوطی قیمت بالایی دارد و اگر تربیت شده هم باشد به قیمت آن افزوده می‌شود، این افراد با تربیت طوطی هم کسب و کار خود را ایجاد کرده‌اند و هم سرگرمی مورد علاقه خود را دنبال می‌کنند.

سوالات متداول دانشجویان

آموزشگاه آنلاین موما با کمک گرفتن از اساتید برتر  در  این حوضه سعی بر این داشته  تا بهترین و با کیفیت ترین آموزش‌ها را در اختیار شما قرار دهد. 

 

برای شروع دوره‌ها نیاز به هیچ پیش زمینه‌ای نخواهید داشت  زیرا دوره‌های آموزشی موما، از صفر  شروع کرده و تمام پیش نیازهای لازم را به شما می‌آموزد.

ویدئوهای آموزشی زبان اصلی با زیر نویس فارسی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت

ویدئوهای آموزشی را می‌توانید از طریق لینک دانلودی که پیشتیبانان موما برای شما ارسال می‌کنند یا دی وی دی  دریافت کنید.

 

هنوز هیچ دیدگاهی نوشته نشده است

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تربیت طوطی”