آموزش تخصصی فنگ شویی

1,080,000 تومان
آموزش تخصصی فنگ شویی-موما
3,009فروش
1,080,000 تومان

آموزش کامل فنگ شویی موما ، به صورت جامع و صفر تا صد، همه‌ی مواردی که نیاز است به عنوان علم فنگ شویی بیاموزید را در اختیار  همه‌ی اقشار جامعه و همه‌ی سنین به نحوه‌ای قابل درک، تعلیم می‌دهد.

ممکن است سوالات زیر برای شما پیش آمده باشد.

در مقاله‌ی آموزش فنگشویی برای پاسخ گویی به همه‌ی این سوالات در خدمت هستیم 🙂 .

دنبال مقاله‌ی دیگری نگردید! منظورم همین مقاله است 🙂 . 

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟
  • برای تمام کسانی که به فکر راه‌اندازی کسب‌وکار خود هستند.
  • علاقه‌مندان در زمینه  تغییر دکوراسیون .
  • هنرآموزانی که  تصمیم دارند در این زمینه پیشرفت کنند.
  • هنرآموزانی که نیاز به ایده‌های جذاب و جدید دارند.
این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟
  • کسانی که علاقه دارند تا با روش‌های قدیمی، فعالیت نمایند.
  • کسانی که احساس می‌کنند به آموزش ‌های جدید نیازی ندارند.
  • کسانی که علاقه‌ای به شغل‌های فنی و پرتحرک ندارند.
  • افرادی که  با آموزش آنلاین نمی‌توانند ارتباط برقرار کنند.

تایم آموزشی

بیش از 25 جلسه آموزشی مفید آموزش کاربردی در بخش‌های مختلف و تغییر دکوراسیون را به صورت اصولی آموزش می‌دهد.

تعداد دانشجو

بیش از 768 دانشجو تاکنون در این دوره شرکت کرده؛ کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده‌ و به درآمدای ایده آل خود دست یافته اند.

ارائه گواهینامه

پس از اتمام دوره به شما یک مدرک بین‌المللی معتبر ارائه خواهد شد.
از این مدرک می‌توان برای درخواست ویزای کاری یا استخدام در شرکت‌های معتبر استفاده نمود.

مشاوره آنلاین

در صورت بروز مشکل می‌توانید با مشاورین 24 ساعته موما تماس گرفته و مشکل را با کارشناس ما حل کنید:
. واتساپ: 09100915111 . روبیکا: 09100915222

فنگ شویی چیست؟

از فنگ شویی میتوان به درآمد رسید؟

فنگ شویی منزل چگونه انجام می‌شود؟

 با فنگ شویی می‌توان ثروتمند شد؟ 

فنگ‌شویی محیط  باید بر چه اساسی باشد؟

 آیا برای ذهن هم فنگ شویی داریم؟ 

جهت‌های فنگ شویی چگونه هستند و چگونه اجرا می‌شوند؟

 با ما همراه باشید تا به جواب سوالاتتان دست پیدا کنید.

با فنگ شویی به ثروت برسید

در این بخش مقاله می‌خواهم در مورد فنگ شویی ثروت و آموزش آن به صورت اصولی صحبت کنیم.

منظور از آموزش فنگ شویی ثروت به صورت درست و اصولی این است که از علم فنگ شویی انتظار معجزه و داشتن ثروتی بیش از اندازه نداشته
باشید.

در دوره آموزش فنگ شویی موما  دریافت خواهید کرد که منظور از آموزش فنگ شویی ثروت رسیدن به ثروتی متعادل و خوب زندگی کردن است نه تجمل گرایی 🙂

جهان و پیرامونی که ما داخل آن زندگی میکنیم دارای انرژی است و ما با آموزش های مناسب میتوانیم از این انرژی ها در سمت و سوی سود خودمان استفاده کنیم و به آرامش ذهنی و روحی برسیم. جالب است بدانید که فعالان در این زمینه معتقد هستند با استفاده از فنگ‌شویی، می‌توان به موثرترین و کارآمدترین راهکارها در داشتن سلامتی، شادی، موفقیت، ثروت و از همه مهم‌تر انرژی مثبت دست یافت. حالا شاید برای شما سوال شود که فنگ شویی ثروت چیست؟ یا اصلا فنگ شویی ثروت را چه کسانی می‌توانند انجام دهند؟ این فن برای همه با داشتن اطلاعات کافی قابل اجرا است. فقط باید ابتدا به یادگیری آموزش قوانین فنگ شویی بپردازید تا آن‌ها را با قواعد گفته شده و یک به یک اجرا کنید.

پنج عنصر مهم در فنگ شویی​

یادگیری فنگ شویی یکی از مورادی که در گذشته کمتر کسی به آن توجه داشت و امروزه کم کم در حال ترند شدن و مورد استفاده قرارگرفتن توسط اقشار مختلف جامعه است.

به عنوان کسی که تاثیر فنگ شویی را در زندگی خود و اطرافیان دیده‌ام؛ باید بگویم که دیدن آموزش فنگ شویی و به کار بردن نکات گفته شده در ویدئوهای آموزشی حتی از یادگیری ریاضی اهمیت بیشتری دارد 🙂 .

چین که معرف و ارائه دهنده‌ اصل فنگ‌شویی در سراسر جهان است، آب، باد، خاک، آتش و فلز  را پنج عنصر مهمی معرفی می‌کند که نقشی قابل توجه را در فنگ‌شویی ایفا می‌کند.همچنین بزرگان این کشور  معتقد هستند که در فلسفه فنگ‌شویی، انرژی چی «Qi یا  chi»، نوعی انرژی مثبت است و با نام‌های دیگری مانند دم کیهانی یا انرژی حیاتی نیز شناخته می‌شود. این انرژی شانس خوب را به یک انرژی مثبت فیزیکی در بسیاری از جنبه‌های فردی و اجتماعی از جمله روابط عاطفی، رفاه مادی و ثروت، موفقیت اجتماعی، سلامت جسمانی و تبدیل می‌کند و توصیه می‌کنند که حتما برای دست یافتن به این نوع انرژی، حتما آن را در خانه پیاده سازیم.

فنگ شویی خرافه است یا حقیقت؟​

شاید یکی از مهم ترین سوالاتی که برای علاقه‌مندان در ابتدا ایجاد شود؛ خرافی بودن این علم باشد! طبق گفته گروه فنگ شویی ایران؛فنگ شویی خرافات نیست و یک علم مثل ریاضی، فیزیک و معماری است. همچنین ارتباط زیادی با هنر، پزشکی، معماری و.. دارد؛از طرفی باعث نشاط روح و افزایش عملکرد مغز می شود .

فنگ شویی چیست؟​

امروزه در این زندگی سراسر گره خورده با مشغله‌های زندگی شهری، اغلب ما به دنبال راهی برای بازگرداندن آرامش و نشاط به زندگی هستیم. همین امر سبب شده است تا امروزه گرایش به راه‌های مختلف و گاه قدیمی برای رفع این مشکلات افزایش بیابد و شاید به همین خاطر است که توجه به روش های، چون یوگا و مدیتیشن شدت یافته است.‌ یکی از همین رویکرد‌هایی که در چند سال اخیر مورد توجه قرار گرفته، «فنگ شویی» است. اما این راهکار باستانی چینی یک ویژگی متفاوت با دیگر راه حل‌ها داشت و آن، این بود که فنگ شوی را می‌توان در شئون مختلف زندگی همچون رابطه میان افراد، کسب ثروت و موفقیت، دکوراسیون خانه و غیر نیز به یاری گرفت و از آن در کسب شادی و آرامش بهره جست. اگر شما هم علاقمند هستید تا بدانید که این فلسفه باستانی چه کاربرد‌هایی دارد و چگونه می‌توانید از آن در زندگی خود بهره بجویید، با این مطلب همراه شوید تا به به پاسخ سوالات خود دست یابید

فنگ شویی، نوعی چیدمان و دکورسیون داخلی است و ریشه آن به چین باستان برمی‌گردد که امروزه در سرتاسر جهان شناخته شده است. این فن باستانی از عناصر طبیعی و ویژگی‌های منحصر به فرد آن استفاده می‌کند تا حس و انرژی مثبت را به محیط و برای شما ایجاد کند. به همین دلیل اگر به دنبال ایجاد یک تغییر مثبت و موثر در زندگی هستید، اگر با تغییر دکوراسیون فضای خانه و.. و کلی تغییرات هنوز انرژی منفی در فضای اطراف شما است و می‌خواهید انرژی مثبتی به زندگی خود بدهید و حتی می‌خواهید از راهی برای افزایش ثروت و برکت به خانه‌هایتان استفاده کنید می‌توانید این فن باستانی را از وبسایت موما   تهیه کنید و زندگی خود را پر انرژی و مطابق میلتان تغییر دهید.  

در ادامه با یکسری آموزش‌های فنگ شویی منزل و همچنین فنگ شویی در محیط‌های مختلف آشنا می‌شویم و شما نیز اگر می‌خواهید اطلاعات زیادی از این فن باستانی داشته باشید می‌توانید از کتاب آموزش گام به گام فنگ شویی استفاده کنید.

اشتباه اکثر مردم در مورد علم فنگ شویی :

اکثر مردم به این موضوع واقف نیستند که رسیدن به
ثروت از هر طریقی حتی فنگ شویی تنها تغییر دکوراسیون خانه یا پرورش گل و گیاه و…
نیست؛ بلکه این علم علاوه بر رعایت همه‌ی نکات فنگ شویی نیاز به تقارن و همراهی سه
شانس در عنوان « بهشت »، «انسان و زمین » و « رسیدگی به علم فنگ شویی » دارد. 

آموزش فنگ شویی ثروت :​

فنگ شویی ثروت کمک می‌کند پول بیشتری ذخیره کنید و مقدار آن را در زندگی‌تان افزایش دهید. با استفاده از آموزش اسرار فنگ شویی شما می‌توانید با درست قرار دادن وسایل راهی برای جذب ثروت ایجاد کنید. برای جذب ثروت به روش فنگ شویی ابتدا باید بخش‌هایی از خانه که به‌ عنوان منطقه‌ی ثروت معرفی می‌کنند را پیدا کنید. یکی از این مکان‌ها جنوبی ترین بخش خانه‌ یا اتاق‌تان است. آن بخش را پیدا کنید و با نمادهای مختلف مثل نماد آب، گل و گیاه و… این مکان را تزئین کنید.

در ورودی باعث ورود انرژی مثبت به داخل خانه می‌شود. البته به این نکته توجه داشته باشید که فنگ شویی محیط برای جذب ثروت به این معنا نیست که شما دست از تلاش بردارید؛از قدیم گفته‌اند دو قدم بردار تا ده قدم به سمت تو برداشته شود.

یکی از نمادهای فنگ شویی برای جذب ثروت آب است.

در فنگ شویی ثروت محیط بیرون و داخل در ورودی بسیار مهم است برای همین از عنصر آب و گیاه برای ایجاد انرژی و فعال بودن محیط خانه استفاده کنید. برای این کار می‌توانید از آبنما استفاده کنید. نور گیر بودن و تمیز بودن در ورودی نیز مهم است. برای اجرای درست این کار ابتدا جهت درست فنگ شویی را پیدا کنید و بعد وسایل را  مطابق آن بچینید.

تکنیک های جذب ثروت با فنگ شویی :​

راه‌های زیادی برای جذب ثروت از طریق فنگ شویی وجود دارد؛ استفاده از تابلو‌های خاص یا مجسمه‌هایی که نماد فنگ شویی هستند،گیاهانی که باعث جذب انرژی و ثروت می‌شوند،رنگ‌های خاص و حتی نحوه قرارگیری وسایل در این علم نقش به خصوصی دارد که برای یادگیری صفر تا صد آن میتوانید پکیج آموزش فنگ شویی را از وبسایت موما خریداری نمایید.

در ادامه چند مورد که باعث جذب ثروت  می‌شوند را برایتان آورده‌ایم:

1.رنگ هایی که ثروت را جذب میکنند:

یک سری رنگ ها هستند که باعث جذب سریع تر ثروت می‌شوند و بهتر است در محیط اتاق‌کار یا محل‌کار از این رنگ‌ها استفاده کنیم؛مانند،بنفش,قرمز و سبزیشمی.

2.  تابلوی اسب‌‌های وحشی:

قرار دادن تصویری از اسب های وحشی که آزادانه در حال دویدن هستند به خصوص در جایی که پر رفت آمد بوده و بیشتر در معرض دید افراد خانواده است یکی از اصول فنگ شویی برای جذب ثروت و رسیدن به افزایش درآمد است. به همین دلیل بسیاری از چینی ها در مناسبت های مختلف به اقوام و نزدیکانشان تابلویی از اسب های وحشی که در طبیعت در حال دویدن هستند هدیه می دهند.

 3. استفاده از نمادهای ثروت وافزایش درآمد

اما نمادهای ثروت می توانند مجسمه های طلایی، ظرف حاوی چندین سکه (مانند همان چیزی که در سفره هفت سین ایرانی گذاشته می شود) و .. به صورت کلی هر چیزی که تداعی گر پول و ثروت باشد.

این وسایل می توانند انرژی های درآمدزا را به سمت شما سوق دهند. این نوع از اشیا همچنین می توانند منجر به افزایش خلاقیت در روش های افزایش درآمد شوند.

· آموزش فنگ شویی منزل

قدم اول انباشتگي‌هاي خانه خود را بشناسيد: وسايل از کار افتاده يا غيرقابل استفاده، وسايلي که نامنظم و در هم و برهم هستند را مرتب کنید. 

شناخت اوضاع درهم خانه و مرتب کردن آن  اضطراب و افسردگي را کاهش مي‌دهد. در خانه همه ما وسایلی موجود است که هیچ گاه از آنها استفاده به خصوصی نمیشود که به انها وسایل روز مبادا می‌گوییم؛اما از خود یه سوال بپرسید, چند سال است که از وسیله ها استفاده ای نکرده اید؟ پس بهتر است برای رسیدن به آرامشی که به دنبال آن هستید هرچه زودتر از شرِ این وسایل یا حتی وسیله هایی که میتوان به کسی بخشید  خلاص شوید. به عبارت دیگر خانه شما آینه درون شماست وقتی که خانه‌تان مرتب باشد درون شما هم یک آرامش نسبی برقرار خواهد شد؛پس همین حالا بعد از خواندن این مقاله هر بهم ریختگی که در خانه تان جود دارد را مرتب کنید و نتایج آن را در آخر همین مقاله برایمان به اشتراک بگذارید. برای رسیدن به یک چیدمان عالی و ایجاد فضایی آرام و پرانرژی برای اعضای خانواده بهتر است از آموزش‌های مختلف فنگ شویی مثل آموزش علم فنگ شویی استفاده کنید تا بتوانید چیدمانی منحصر به فرد و پرانرژی داشته باشید.

 ورودی  خانه يعني راهرو را با شمع‌ها و گياهان طبيعي و مصنوعي تزئین کنيد، آشغال‌ها و سطل‌ها و کفش‌هاي پراکنده را جمع کنيد. فنگ‌شويي مي‌گويد اين مکان اولین کانال  ورودی عشق ومحبت است.

برای این که در منزل اصول چیدمان فنگ شویی محیط را رعایت کنید ابتدا باید بهترین موقعیت برای چیدمان وسایل را پیدا کنید و سپس نظم در خانه را الویت کارتان قرار دهید. توجه به رنگ‌ها نیز در این هنر بسیار مهم است. برای مثال در فنگ شویی از رنگ قرمز برای خوش‌شانسی استفاده می‌شود. بهترین انتخاب برای درب ورودی منزل، استفاده از این رنگ است. در فنگ شویی منزل همه‌ی وسایل به گونه‌ای باید چیده شوند که بتوانند انرژی خودشان را ساطع کنند. برای اینکه بتوانید بهترین دکوراسیون و چیدمان منزل را بر اساس فنگ شویی داشته باشید می‌توانید این فن باستانی پر انرژی را از وبسایت موما تهیه کنید.

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد علم فنگ شویی در میان مردم پرطرفدار است؛ فنگ شویی منزل است.

در آموزش فنگ شویی خانه به سلیقه شما احترام گذاشته می‌شود و هیچ فردی را برای رسیدن به ثروت مجبور نمی‌کند که از مواردی که علاقه دارد در خانه به کار ببرد، بگذرد.

فنگ شویی با گیاهان اپارتمانی ​

از نظر فنگ شویی محل قرارگیری گیاهان آپارتمانی از نوع گیاه هم مهم‌تر است . گیاهان موجوداتی دوست داشتنی هستند که محل‌کار یا خانه شما را سرشار از انرژی میکنند. گیاهان با تاثیر مثبتی که در محیط می‌گذارند، می‌توانند باعث بهبود جریان انرژی شوند. انواع چینش گیاهان آپارتمانی در خانه می‌تواند در  ایجاد شانس و احساس خوب در زندگی افراد نقش ویژه‌ای داشته باشد. برای آوردن شانس به زندگیتان شما باید با فنگ شویی  گیاهان آپارتمانی اَشنا شوید و در مقاله اموزش قرار گیری گیاهان در فنگ شویی میتوانید به طور کامل مطالعه کنید.

فنگ شویی آشپزخانه​

آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه برای یک خانم خانه دار است،که بیشرین زمان را معمولا در این مکان سپری می‌کنند.

به اعتقاد فنگ شویی، آشپزخانه و همچنین میز آن از مرکز های انباشتگی خانه به حساب می‌آیند؛ روميزي سوخته، خرده نان و قوطي‌هاي ادويه خالي را دور بريزيد؛ ليوان‌ها و بشقاب‌ها را در قفسه‌ها بچينيد. اين چنین بهداشتي‌تر نیز است.

يخچال و فريزر را از ياد نبريد، لکه‌هاي غذا را از درهاي آن پاک کنيد و مواد غذايي غيرقابل استفاده را دور بريزيد و باقي را هم با نظم و ترتيب مشخص بچينيد.

· آموزش فنگ شویی اتاق​

در آموزش فنگ شویی اتاق نحوه چیدمان اتاق را آموزش می‌دهد که شما بتوانید انرژی اشیا را به خوبی جذب کنید و در محیط خانه انرژی لازم  را پیدا کنید. فنگ شویی در اتاق برای کودک یا نوجوان و هرکس دیگری به چیدمان تخت و وسایل جانبی آن بیشتر تاکید می‌کند که مقابل در ورودی نباشد و انرژی‌های فعال در کمترین مقدار خود در اتاق قرار داده شود.

یکی از مهم ترین مسائل در فنگ شویی اتاق که باید به آن توجه کرد جلوگیری از تراکم اشیا در اتاق است، به اتاق‌تان دقت کنيد و مکان‌هاي متراکم و به اصطلاح خفه را با انتقال اشيا به جاي ديگر، کاهش دهيد. همچنین رنگ‌هایی که برای وسایل اتاق انتخاب می‌کنید باید متناسب با نوع اتاق باشد. برای مثال رنگ‌های اتاق خواب نباید تند و فعال باشند و باید از رنگ‌های خنثی برای این اتاق استفاده کرد و بر عکس؛ رنگ  اتاق کار نباید خنثی باشد بلکه رنگ‌های این اتاق باید به گونه‌ای باشد که هیجان و شور فعالیت و کار را ایجاد کند. هوای مطبوع نیز از دیگر نکات مهم و ضروری برای حفظ سلامتی است و به ما انرژی مثبت انتقال می‌دهد. پس تهویه مناسب برای اتاق تعبیه کنید 🙂 .

· آموزش جهت‌های فنگ شویی​​

تعیین جهت فنگ شویی دارای سبک‌های مختلفی است. آنچه مهم است انتخاب یکی از آن‌ها و اجرای دستورات بر اساس قوانین همان سبک و جهت است. برخی از این جهت‌ها با هم قابل اجرا هستند در حالی که برخی را نمی‌توان با هم و در یک جهت اجرا کرد. روش‌های تعیین جهت فنگ شویی به چهار دسته جهت یابی در فنگ شویی با قطب نما یا هشت جهتی، روش هشت خانه، روش ستاره، روش شکل در ورودی انجام می‌شود که هر کدام اصول چیدمان خاصی را تداعی می‌کنند و باید مطابق آن پیش رفت.

در فنگ‌شویی باستانی بر اساس شرایط جوی و محیطی زمین هر یک از عناصر پنج‌گانه را به یکی از جهات جغرافیایی اختصاص می‌دادند که تا به امروز در کلیه متون فنگ‌شویی به جای خود باقی است. جهت‌های قطب نما نیز در فنگ‌شویی مهم هستند. هر جهت (شمال-جنوب-شرق-غرب-شمال شرقی-شمال غربی-جنوب شرقی-جنوب غربی) با یکی از عناصر پنجگانه در ارتباط است و برهم تأثیر دارند. هنگام دکوراسیون یا حتی هنگام ساختن ساختمان به این جهت‌ها دقت می‌کنند.

· آموزش فنگ شویی ذهن​​

افکار ما ، بخش نامرئی انسانیت ماست. بخش حقیقیِ ‌ما که روح نامیده می‌شود آشیان دارد؛ روح نه تجزیه می‌شود، نه پیر می‌گردد و  نه از ساحت زمان خارج می‌شود، حقیقتی که جاوید و ابدی است. افکارمان، نماینده بخش بزرگ‌تر انسانیت ماست.

در تعریف فنگ شویی این گونه گفتیم که وسایل زندگی را در فضای خانه به گونه‌ای آرایش دهیم که با ایجاد تعادل و نظم، انرژی به وجو آید. فنگ شویی ذهن نیز مشابه همین کار است که در آموزش فنگ شویی ذهن به آن پرداخته می‌شود. همانطور که می‌دانید وقتی محیطی تمیز و مرتب باشد ذهن شما نیز آرام و حتی خلاق می‌شود. حال اگر همین تمیزی و ساماندهی را در ذهن ایجاد کنیم، باعث می‌‌شود ذهن شما از افکار بیهوده و منفی دور شود و هم اینکه ذهنی خلاق، آرام و امیدوار برای خود ایجاد کنید.

در تعریف دیگر، فنگ شویی ذهن به این صورت است که باید نخستین قدم را پیاده‌ سازی کنید و آن هم این است که باید ذهن خودتان از افکار و هر آنچه که نباید در ذهنتان باشد را پاک کنید تا زمانی‌ که شیارهای مغزی از افکار منفی و بی‌اثر خالی باشد.

اول از همه باید نکات منفی را از ذهنتان خارج کرده و پس ‌از آن اقدام کنید تا به خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید. ذهن شما هم باید مانند یک محیط منظم و مرتب باشد. مهم‌ترین کاری که در فنگ شویی ذهن باید انجام دهید این است که  شما بتوانید با ایجاد فنگ شویی محیط خود هدف صعود از پله‌های فرکانس قرار بگیرید و سطح انرژی‌تان را تغییر دهید تا بر روی فرکانس‌های بالاتر و سریع‌تری قرار بگیرید و سطح انرژی‌تان  را به بالاترین فرکانس‌ها برسانید که همانا انرژی خلاق مشیت الهی است.

· آموزش فنگ شویی اتاق خواب​​

همانطور که می‌دانیم فنگ شویی جریان و حرکت انرژی در یک فضا را مطالعه می‌کند و به طور مشخص و هدفمند آن را هدایت می‌کند تا بیشترین سود را برای افراد و ساکنان خانه یا محل کار و… داشته باشد. استفاده از آموزش‌های مختلف فنگ شویی مثل آموزش فنگ شویی تبتی یا آموزش تصویری فنگ شویی و… می‌تواند به شما در نحوه چیدمان خانوم خانه دار و همچنین وسایل محل کارتان کمک کند و انرژی‌های مثبت و موفقیت آمیز را برای شما در محل کارتان ایجاد کند. به طور کلی بر اساس اصول فنگ شویی اگر انسان با محیط کار و پیرامونش هماهنگ باشد می‌تواند در زندگی به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کند.

در آموزش فنگ شویی محل کار، شما یاد می‌گیرید وسایل اتاق و میز کارتان را چگونه کنار هم قرار دهید تا انرژی اشیا در محیط پخش شود.  اولین قدمی که برای فنگ شویی محل کارتان باید بردارید، این است که در هم ریختگی و شلوغی سطح میزتان را از بین ببرید و سپس سراغ کشو و کمد محل کارتان بروید و آن‌ها را مرتب کنید. بهتر است در اتاق های کاری مشترک، هر شخصی کشو و کمد مخصوص خودش را داشته باشد تا نظم و ترتیبی که ایجاد کرده اید را دیگران بر هم نزنند.

در علم فنگ شویی محیط، اتاق خواب مهم‌ترین بخش خانه است که در دکوراسیون و چیدمان آن باید اصول و نکات مهمی را رعایت کنید. اگر بتوانید با تکیه بر فنگ شویی اتاق خوابتان را تزئین و چیدمان درستی داشته باشید علاوه بر خواب آرام و لذت بخش، احساس امنیت، سلامت و شادابی،  روابط و عشق بین همسرتان مستحکم‌تر خواهد شد. متخصصان این فن معتقد هستند که شما بیشترین زمان خود را در اتاق خواب صرف خوابیدن می‌کنید پس مهم‌ترین اصلی که در آن باید رعایت شود ایجاد آرامش و سکوت در محیط خواب است و انرژی غالب اتاق باید آرام و ملایم باشد.

اغلب چیدمان اتاق خواب را با تخت شروع می‌کنند که در فنگ شویی گفته می‌شود بهتر است تخت روبه روی در و زیر پنجره نباشد و همچنین وسایل اتاق خواب بهتر است با رنگ‌های خنثی تزئین شوند. همچنین از چیدن وسایلی که انرژی فعالی دارند در اتاق خواب خودداری کنید مثل قرار دادن گل و گیاه و آکواریوم؛ علاوه بر این، محیط کار را با محیط اتاق خوابتان مشترک نکنید، اتاق خواب باید محلی برای آرامش و به دور از هیجانات و انرژی‌های منفی باشد. دانستن چیدمان اتاق خواب بر اساس اصول فنگ شویی با گفتن چند نکته انجام نمی‌شود برای اینکه محیط اتاق خوابتان با اصول فنگ شویی مطابقت داشته باشد بهتر است آموزش صفر تا صد فنگ شویی را تهیه کنید و نکات مفید آن لذت ببرید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی چیدمان وسایل محیط کار برای جذب انرژی به وبسایت موما مراجعه کنید تا با صفر تا صد این کار آشنا شوید و بتوانید به خوبی این انرژی‌ها را در محل کارتان نشر دهید. نکته آخر اینکه فنگ شویی با تکیه بر احساس و انرژی، محیطی آرام، بدون استرس و با انرژی مثبت در محل کارتان به وجود می‌آورد تا به سمت موفقیت و ثروت آفرینی حرکت کنید.

جمع بندی 

فنگ شویی یک هنر باستانی چینی است که در چیدمان ساختمان‌ها،
اشیاء و فضا در یک محیط برای دستیابی به هماهنگی و تعادل استفاده می‌شود. فنگ شویی
به معنای راه باد و آب است. ریشه در تائوئیسم اولیه دارد، اما امروزه همچنان محبوب
است و در سراسر چین و حتی در فرهنگ‌های غربی گسترش یافته است. فنگ شویی منزل
باعث می‌شود انرژی مثبت و آرامش زیادی را برای خود و دیگران ایجاد کنید. همچنین
این فن باستانی روی ذهن نیز اثر مثبت دارد و مثل مرتب بودن خانه باعث مرتب شدن ذهن
می‌شود.

سوالات متداول دانشجویان

آموزشگاه آنلاین موما با کمک گرفتن از اساتید برتر  در  این حوضه سعی بر این داشته  تا بهترین و با کیفیت ترین آموزش‌ها را در اختیار شما قرار دهد. 

 

برای شروع دوره‌ها نیاز به هیچ پیش زمینه‌ای نخواهید داشت  زیرا دوره‌های آموزشی موما، از صفر  شروع کرده و تمام پیش نیازهای لازم را به شما می‌آموزد.

ویدئوهای آموزشی زبان اصلی با زیر نویس فارسی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت

ویدئوهای آموزشی را می‌توانید از طریق لینک دانلودی که پیشتیبانان موما برای شما ارسال می‌کنند یا دی وی دی  دریافت کنید.

 

آموزش تخصصی فنگ شویی

اجسامی با انرژی مثبت در خانه بر اساس فنگشویی ویدئو

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به دروس باید دوره را خریداری کنید.

تغییر اتاق بچه با اصول فنگ شویی ویدئو

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به دروس باید دوره را خریداری کنید.

جدول خانه طبق ستاره بنفش و سفید- فنگ شویی کلاسیک

چگونه فنگشویی خانه خود را برای سال نو میلادی انجام دهیم

راه های فنگ شویی اتاق خواب برای عشق ، رابطه ، محبوبیت و شانس کودکان

روش های برای سم زدایی خانه برای سلامتی

فنگ شویی برای دورکاری و تحصیل در خانه

فنگشویی برای مسائل مشترک خانگی درمان می کند

مراحل تجزیه و تحلیل فنگ شویی برای مبتدیان

مشکلات و راه حل فنگ شویی داخلی خانه

مشکلات و راه حل فنگشویی خارجی خانه

نکات فنگشویی برای آینه پارت دو

نکات فنگشویی برای آینه پارت سه

هنوز هیچ دیدگاهی نوشته نشده است

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تخصصی فنگ شویی”