آموزش تری دی مکس پیشرفته

480,000 تومان
آموزش تری دی مکس پیشرفته-موما
1,259فروش
480,000 تومان

آموزش صفر تا صد تری دی مکس

به عنوان فردی که مدت‌هاست در زمینه نرم افزار تری دی مکس اطلاعات کسب کرده ، می‌توانم حدس بزنم که اگر به دنبال یادگیری این برنامه هستید؛چه سوالاتی در ذهن شما شکل گرفته است..

ممکن است سوالات زیر سوال شما هم باشد :

1) برای یادگیری تری دی مکس از کجا باید شروع کنم؟

2) چه ورژنی برای شروع تری دی مکس خوب است؟

3) چه سیستمی و با چه گرافیکی نیاز است؟

4) بازار کار و درآمد از طریق طراحی با نرم افزار تری دی مکس چطور است؟

5) یادگیری تری دی مکس به صورت حرفه‌ای چقدر طول می‌کشد؟

6) چه کسانی باید کار کردن با تری دی مکس را یاد بگیرند؟

7) آیا اصلا کار کردن با تری دی مکس شغل محسوب می‌شود؟

8) مهاجرت بدون مسلط بودن بر تری دی مکس ممکن است؟

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟
  • برای تمام کسانی که به فکر راه‌اندازی کسب‌وکار خود هستند.
  • علاقه‌مندان در زمینه  مشاغل فنی .
  • هنر آموزانی  که  تصمیم دارند در این زمینه پیشرفت کنند.
  • هنر آموزانی که نیاز به ایده‌های جذاب و جدید دارند.
این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟
  • کسانی که علاقه دارند تا با روش‌های قدیمی، فعالیت نمایند.
  • کسانی که احساس می‌کنند به آموزش ‌های جدید نیازی ندارند.
  • کسانی که علاقه‌ای به شغل‌های فنی و پرتحرک ندارند.
  • افرادی که  با آموزش آنلاین نمی‌توانند ارتباط برقرار کنند.

تایم آموزشی

بیش از 17 جلسه آموزشی مفید آموزش کاربردی در بخش‌های مختلف، از اصول راه‌اندازی گرفته تا رنگ آمیزی نمای سیمانی را به صورت اصولی آموزش می‌دهد

تعداد دانشجو

بیش از 768 دانشجو تاکنون در این دوره شرکت کرده؛ کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده‌ و به درآمدای ایده عال خود دست یافته اند.

ارائه گواهینامه

پس از اتمام دوره به شما یک مدرک بین‌المللی معتبر ارائه خواهد شد.
از این مدرک می‌توان برای درخواست ویزای کاری یا استخدام در شرکت‌های معتبر استفاده نمود.

مشاوره آنلاین

در صورت بروز مشکل می‌توانید با مشاورین 24 ساعته موما تماس گرفته و مشکل را با کارشناس ما حل کنید:
. واتساپ: 09100915111 . روبیکا: 09100915222

از کجا شروع کنم؟

یکی از کاربردهای اصلی  تری دی مکس این است که شما قبل از شروع پروژه می‌توانید طرح سه بعدی شده را به کارفرما نشان دهید و اعتمادش را جلب کنید. برای شروع یادگیری این نرم افزار می‌توانید مفید ترین و بهترین نکات را از سایت موما در 18  جلسه ،  20 ساعتِ مفید یاد بگیرید و پس از آن وارد بازار کار شوید.

کاربرد دیگری که می‌توان آن را یک نوع فریب دادن دانست این است که با کمک موتورهای قدرتمند نرم افزار تری دی مکس مانند پلاگین وی ری طراحی شما را از واقعیت هم بهتر و زیباتر نشان داده و کارفرما را وسوسه می‌کند که طرح شما را خریداری نماید.

نرم افزار تری دی مکس آبجکت های خیلی زیادی به صورت آماده دارد که نیاز به طراحی کامل و دوباره نیست و فقط کافی است این آبجکت ها را در طراحیتان اضافه کنید. حالا برای اینکه چگونه این طراحی ها را داخل صفحه طراحی‌تان اضافه کنید کافی است آن‌ها را داخل صفحه‌ای که طراحی‌هایتان وجود دارند بکشید و دکمه رندر را بزنید. بسیاری از اشیا مثل مبل ، صندلی، لامپ ، لوستر و … کاملا آماده هستند و نیاز به طراحی دوباره آن ندارید.

یکی دیگر از مزایای این نرم افزار مفید و کاربردی این است که می‌توانید همه چیز را آنطور که در ذهنتان است پیاده کنید و به کارفرما یا ارباب رجوع نشان دهید؛ مانند این است که شما سره کلاس شیمی دبیرستان نشسته اید، اگر معلم شیمی با چند اتم مدل سازی شده و به صورت عملی  پیوند، بین اتم‌ها را توضیح دهد شما بهتر متوجه خواهید شد یا اینکه فقط به طور فرضی و بدون هیچ مدلی برای شما توضیح دهد؟ طرح‌های سه بعدی ای که تری دی استودیو مکس می‌سازد همان مدل‌های واقعی اتم‌ها هستند که به کارفرما نشان می‌دهد دقیقا چه ایده‌ای در ذهن شماست و جذابیت طرح شما را به طور دقیق به تصویر می‌کشد.

بازار کار و میزان درآمد از طریق طراحی و کار کردن با تری دی مکس در ایران : 

کشورهای پیشرفته اروپایی یا دیگر کشورها مانند آمریکا و چین دیگر از پذیرفتن دکتر و مهندس‌ها خسته شده اند و به پذیرش تری دی مکس کارهای حرفه‌ای رو آورده اند؛ پس اگر شما یک تری دی مکس کار با مهارت هستید بدانید که درهای رحمت الهی به رویتان باز شده است و می‌توانید به راحتی به این کشورها مهاجرت کرده و زندگی راحتی را برای خود و خانواده‌ تان رقم بزنید.

اگر هنوز یادگیری نرم افزار تری دی مکس را شروع نکرده اید بهتر است از همین امروز شروع کنید و با تهیه کردن پکیج‌های صفر تا صدی آموزش تری دی استودیو مکس  لذت اموزش و یادگیری را به  خودتان هدیه دهید .

درآمد یک معماری تری دی مکس کار در کشورهای مختلف:

1) در کشور آمریکا سالانه به صورت متوسط مبلغی حدود 107.934 دلار که معادل 1.4 میلیارد تومان است درآمد خواهید داشت.2) کشور مهاجر پذیر آلمان به طور متوسط سالانه 66.314 دلار که برابر با 948 میلیون تومان است به شما پرداخت خواهد کرد.

3) انگلیس سالانه حدود 37.832 پوند که تقریبا برابر 645 میلیون تومان است پردات خواهد کرد.

4) شما در کشور چین به عنوان یک معمار تری دی مکس کار 241.397 یوآن که حدودا 434 میلیون تومان می‌شود دریافت خواهید کرد.

5) امارات سالانه حدود 47.028 درهم که تقریبا برابر با 169 میلیون تومان است پرداخت خواهد کرد.

6) استرالیا هم سالانه مبلغی حدود 85.519 دلار برابر با 769 میلیون تومان به شما به عنوان یک مهاجر پرداخت خواهد کرد.

7) کانادا که دیگر کشور مهاجر پذیر است به طور متوسط سالانه مبلغی حدود 82.622 دلار که تقریبا برابر با 826 میلیون تومان است به شما حقوق خواهد داد.

آینده کاری بدون تسلط داشتن به تری دی مکس:

در آینده‌ای نچندان دور دیگر نرم افزارهای دو بعدی کاربرد کمتری خواهند داشت  و طراحی‌های سه بعدیِ حرفه‌ای که غالبا باید توسط تری دی مکس انجام شده باشد جای آن‌ها را می‌گیرند.

در این صورت شرکت‌ها به دنبال افراد مستعد و حرفه‌ای در زمینه تری دی مکس خواهند گشت و علاوه بر آن توقع و انتظار ارباب رجوع‌ ها و مشتری‌ها افزایش چشم گیری خواهد یافت.

در چنین موقعیتی عرصه بر معماران و طراحان داخلی بسیار سخت خواهد شد و آن‌ها دو راه بیشتر نخواهند داشت :

1) باید تسلط و مهارت خود را در زمینه نرم افزار تری دی مکس افزایش دهند؛ تا جایی که مورد رضایت مشتری و کارفرما قرار گیرند.

2) می‌توانند پروژه خود را به افراد ماهر بسپارند که این کار،حرکتی عقلانی به نظر نمی‌رسد.  فکرش را بکنید! چرا یک فرد حرفه‌ای باید با شما شریک شود و سود کمتری داشته باشد وقتی به تنهایی می‌تواند بیشتر از مقدار سودی که از کار کردن با شما به دست می‌آورد را داشته باشد؟

البته راه سومی هم وجود دارد که می‌توانید به جای آپدیت کردن خود و مهارت‌هایتان این شغل را ببویسید و کنار بگذارید و به دنبال شغلی بروید که نیاز به مطالعه و آموزش کمتری داشته باشد. 

مدت زمان یادگیری تری دی مکس:

همانطور که یک دکتر نمی‌تواند برای همه مراجعانش یک نسخه بپیچد؛ مدرسان یا مشاوران در زمینه تری دی استودیو مکس هم نمی‌توانند برای شما یک بازه زمانی دقیق را مشخص کنند. زیرا همه چیز به خودتان و سطح علمی‌ای که درباره این نرم افزار دارید برمی‌گردد؛ علاوه بر آن میزان اشنایی شما با نرم افزارهای سه بعدی و علاقه و تلاش شما بر روی روند یادگیریتان تاثیر گذار است؛ اما به طور کلی:

1) اگر هیچ اشنایی با نرم افزارهای سه بعدی سازی و چگونگی کار کردن با آن‌ها را ندارید، به صورت متوسط حدود 7 ماه یعنی روزانه سه ساعت تمرین نیازمند است.

2) اگر در کار کردن با اینگونه نرم افزارها اشنایی هرچند کمی دارید، یادگیری نرم افزار تری دی مکس حدود 4 ماه و روزانه 3 ساعت تمرین طول خواهد کشید.

اگر در کناره تری دی مکس می‌خواهید پلاگین وی ری ( برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید) راهم یاد بگیرید حدود 50 روز تا 3 ماه زمان نیاز دارد که باز هم به تلاش و توانمندی خودتان زمان دقیقش برخواهد گشت.

علت محبوبیت زیاد تری دی مکس بین بقیه نرم افزارها در بازار کار چیست؟ 

این محبوبیت بی علت به خاطر موضوع شخصی  کاربرانی که از این نرم افزار استفاده می‌کنند نیست؛ بلکه دلایل بسیار زیادی برای مورد پسند واقع شدن این نرم افزار وجود دارد:

1) منابع آموزشی مختلفی که برای این نرم افزار وجود دارد

2) مدل های آماده بسیار زیاد که قبل تر درباره‌شان صحبت کردیم و به آن‌ها آبجکت می‌گویند.

3) متریال‌های آماده رندر

4) سازگاری خوب و مناسب با نرم افزار های دیگر

5) ‎پلاگین‌های مختلف

6) رابط کاربری مطلوب

یادگیری تری دی مکس برای چه کسانی مناسب است؟

بعضی افراد از روی علاقه به سمت یادگیری این نرم
افزار مفید می‌روند اما یک سری افراد بر اساس رشته تحصیلی که دارند یا کاری که
انجام می‌دهند باید کار کردن با نرم افزار تری دی مکس را یاد بگیرند؛ برای مثال

1) دانشجوهای رشته معماری برای طراحی ، طرح‌های
سه بعدی یا طراحی کردن برای نمای خانه‌ها و داخل و جزئیات یک خانه و خیلی از طراحی‌های
تحصصی که نیازی به توضیحشان اینجا نیست الزامیست .

2) دانشجوهای رشته انیمیشن سازی برای طراحی
انیمیشن های پرطرفدار نیز می‌بایست کار کردن با این نرم افزار را به خوبی
یاد بگیرند .

چندین و چند شغل و رشته دیگر نیز وجود دارد که
به تری دی مکس نیازی مبرم دارند و چون زیاد طولانی نشود و حوصله ‌تان خدایی ناکرده
سر نرود این قسمت  مقاله را کوتاه کردم…

استفاده‌هایی که می‌توان بعد از یادگیری تری دی مکس از آن انجام داد:

1) در طراحی و سپس ساخت وسایل پیرامونتان مانند وسایل آشپزخانه

2) کاربرد در معماری و نمای ساختمان‌ها

3) کاربرد برای ساختن افکت‌های ویژه و فیلم‌ها : در بسیاری از فیلم‌ها نیاز به افکت ها و جلوه‌های ویژه دارید ؛ تا به امروز فیلم‌های هالیوودی که از دیدن آنها به وجد آمده اید مانند فیلم آواتار، فیلم پسر جهنمی و مرد آهنی حاصل طراحی شخصیت‌های سه بعدی و جلوه‌های ویژه می‌باشند.

4) در طراحی صنعتی

5) طراحی سه بعدی یا دو بعدی هر چیزی که فکرش را کنید مانند مبل و صندلی : افرادی که طراحی‌هایی برای وسایل خانه به خصوص مبلمان را انجام می‌دهند به شدت به نرم افزار تری دی مکس وابسته هستند و بدون آن حتی گاهی شاید نتوانند پروژه‌ای را به اتمام برسانند. این افراد مدل‌های پیچیده کلاسیک و مدرن را با تری دی استودیو مکس مدل سازی می‌کنند.

6) در زمینه غرفه سازی‌های نمایشگاهی

7) برای انیمیشن سازی : هماطور که در اول مقاله گفتیم انیمیشن سازی توسط تری دی مکس نیاز به یک سیستم قوی همراه با گرافیک بالا دارد؛ همچنین با کمک تری دی مکس میتوان انیمیشن‌های جذابی ساخت ؛ علاوه بر آن برای تبلیغات ، کارهای صنعتی ، معرفی محصول ، طراحی و معماری و هر کجا که نیاز به انیمیشن بود می‌توانید از تری مکس کمک بگیرید.

 8) برای ساختن بازی‌های رایانه‌ ای آنلاین

9) تبلیغات

با آموزش‌های جامع و کامل موما صفر تا صد تری دی مکس را قورت دهید.

بازار کار و میزان درآمد از طریق طراحی و کار کردن با تری دی مکس در ایران : 

نرم افزار تری دی مکس، از هر لحاظ یک پلتفرم کامل است اما بعضی‌ از افراد از من سوال‌هایی میپرسند که نمی‌دانم بخندم یا گریه کنم ! برای مثال یکی از مراجعان سایت پرسیده بود : آیا اصلا کار با تری دی مکس به عنوان یک شغل محسوب می‌شود؟

به طور قطع جواب این سوال بله است ؛ زیرا بدون این نرم افزار بسیاری از پروژه‌ها نیمه کاره میمانند یا حتی ممکن است شروع هم نشوند؛ همانطور که اگر یک روز اینترنت شما قطع باشد ممکن است از بسیاری از کارهای روزانه ‌تان باز بمانید.

با یک جامع آماری بسیارکوچک می‌توان ثابت کرد که در سال‌های اخیر میزان توجه‌ای که شرکت‌های معماری به نرم افزار تری دی استودیو مکس داشته اند افزایش داشته است.

امروزه کمتر شرکتی را می‌توانید پیدا کنید که یکی از شروط استخدامش مسلط بودن به تری دی مکس نباشد؛ پس دیگر تری دی مکس را باید به عنوان بخشی از طراحی یا کارتان بپذیرید و به آن به چشم یک علاقه نگاه نکنید.

به طور خلاصه می‌توان گفت زبان مشترک مدل سازی سه بعدی بین طراحان و معماران تری دی استودیو مکس است .

شما در ابتدا به عنوان یک تری دی مکس کار معمولی نباید انتظار یک درآمد نجومی را داشته باشید و در ابتدا بهتر است با پروژه‌های معمولی و ساده مانند طراحی آشپزخانه و سرویس بهداشتی شروع کنید و به درآمد برسید و پس از اینکه خودتان را به کارفرما و ارباب رجوع ثابت کردید می‌توانید پروژه‌ها و طراحی‌های بزرگتر و حرفه‌ای تری داشته باشید؛ برای مثال می‌توانید طراحی نما یا طراحی کامل یک ویلا را داشته باشید. علاوه بر همه این‌ها اگر به صورت حرفه‌ای کار کنید و در کنار طراحی سه بعدی، توانای نقششه کشی و فاز 1 و 2 را داشته باشید به شما قول می‌دهم درآمدی بالای 8 میلیون در تهران و بالای 5 میلیون در شهرستان‌ها خواهید داشت.به درآمد برسیم، باید در کنار تری دی مکس، نرم افزار های تکمیلی و پلاگین های دیگر مانند کرونا وی ری  را هم یاد بگیریم تا بتوانیم با یک پرزنت قوی از کارهای خود، درامدمان را بالاتر ببریم.

در آخر هم چند نمونه قبل و بعد از نمونه کارهای هنرجوهایمان با تری دی مکس برایتان آماداه کرده‌ایم:

سوالات متداول دانشجویان

آموزشگاه آنلاین موما با کمک گرفتن از اساتید برتر  در  این حوضه سعی بر این داشته  تا بهترین و با کیفیت ترین آموزش‌ها را در اختیار شما قرار دهد. 

 

برای شروع دوره‌ها نیاز به هیچ پیش زمینه‌ای نخواهید داشت  زیرا دوره‌های آموزشی موما، از صفر  شروع کرده و تمام پیش نیازهای لازم را به شما می‌آموزد.

ویدئوهای آموزشی زبان اصلی با زیر نویس فارسی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت

ویدئوهای آموزشی را می‌توانید از طریق لینک دانلودی که پیشتیبانان موما برای شما ارسال می‌کنند یا دی وی دی  دریافت کنید.

 

آموزش جامع تری دی مکس

درس پانزدهم-مدلسازی استادیوم ورزشی پارت یک ویدئو

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به دروس باید دوره را خریداری کنید.

درس پانزدهم-مدلسازی استادیوم ورزشی پارت دو ویدئو

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به دروس باید دوره را خریداری کنید.

درس پنجم-مدلسازی خانه شریفی ها پارت یک ویدئو

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به دروس باید دوره را خریداری کنید.

درس پنجم-مدلسازی خانه شریفی ها پارت دو ویدئو

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به دروس باید دوره را خریداری کنید.

درس چهاردهم-مدلسازی نمای متحرک پارت یک ویدئو

درس چهاردهم-مدلسازی نمای متحرک پارت دو ویدئو

درس چهارم-مدلسازی پلان ویدئو

درس دهم-مدلسازی آپارتمان شماره صفر پارت یک ویدئو

درس دهم-مدلسازی آپارتمان شماره صفر پارت دو ویدئو

درس دوازدهم-مدلسازی نمای کلاسیک پارت یک ویدئو

درس دوازدهم-مدلسازی نمای کلاسیک پارت دو ویدئو

ساخت یک پوشش چوبی با سیمان

درس سوم-آشنایی با ترسیم دو بعدی ها ویدئو

درس سیزدهم-مدلسازی آشپزخانه کلاسیک پارت یک ویدئو

درس سیزدهم-مدلسازی آشپزخانه کلاسیک پارت دو ویدئو

درس شانزدهم-مدلسازی برج ویدئو

درس ششم-آشنایی با ادیت پلی-مدلسازی ویلا شماره هفت پارت یک ویدئو

درس ششم-آشنایی با ادیت پلی-مدلسازی ویلا شماره هفت پارت دوم ویدئو

درس نهم-مدلسازی ساختمان ویرا ویدئو

درس هجدهم-مدلسازی ساختمان ترمه همدان ویدئو

درس هشتم-مدلسازی خانه مادر پارت یک ویدئو

درس هشتم-مدلسازی خانه مادر پارت دو ویدئو

درس هفدهم-مدلسازی اپرا هاربین پارت یک ویدئو

درس هفدهم-مدلسازی اپرا هاربین پارت دو ویدئو

درس یازدهم-مدلسازی ساختمان کاوه پارت یک ویدئو

درس یازدهم-مدلسازی ساختمان کاوه پارت دو ویدئو

هنوز هیچ دیدگاهی نوشته نشده است

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تری دی مکس پیشرفته”