موما قدمی بزرگ به سمت تخصص

موما با تیمی از مجرب ترین افراد، زمینه رشد و تحقق رویاها های شما را عهده دار می باشد که فعالیت خود را در سه بخش  طراحی آنلاین ،آموزش نرم افزار ها و مجموعه ای عظیم از آبجکت ها آغاز کرده است. در کنار این فعالیت ها آموزش های رایگانی در اختیار کاربران قرار داده می شود.

در صورت بروز مشکل می توانید به صورت 24 ساعته از خدمات پشتیبانی این مجموعه بهره مند شوید.

داستان مـومـا

گامهای نخست راه اندازی پروژه موما، در سال ۱۳99 با ارائه آموزش های مرتبط با معماری برداشته شد. موما، پس از مدت کوتاهی در زمینه طراحی به صورت آنلاین فعالیت خود را آغاز نمود.                            در بهار ۱400، نامزد برترین سایت آموزشی در جشنواره وب و موبایل شد.

کار مـومـا چیست؟

طراحی: تیمی خبره از مهندسین خوش ذوق در زمینه طراحی نما، داخلی، فاز2 و محوطه سازی

آموزش: تولید محتوای آموزشی نرم افزارهای معماری و دوره های کوتاه اجرایی با مدرسین کاربلد

آبجکت: مجموعه ای کامل و بروز از کمپانی های معروف دنیا

تفکرات مـومـا

ما بر این تلاشیم که تحولی عظیم در زمینه طراحی به صورت آنلاین و با بالابردن سطح کیفی دانش کاربران خود آینده ای روشن برای ایران عزیزمان به وجود آوریم. موما تفکری ساخته شده از بروز ترین آموزش های حال حاضر است ، که به شما مخاطب عزیز کمک می کند تفکری جدید و خلاق برای خود ایجاد کنید تا بتوانید زندگی خود را متحول کنید.

پلی میان آموزش و بازار کار

موما، هنرجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم گرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در استودیو طرح و ساخت موما تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی موما، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا هنرجویان این مجموعه با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند.

انتقادات و پیشنهادات

با الهام از سخنان گاندی راجع به مشتری، ما نیز عقیده داریم:

مشتری مهمترین شخص در هر داد و ستد است پس رضایت شما  مسئله ای مهم و حیاتی برای ما می باشد در همین راستا شما کاربران عزیز می توانید در بخش دیدگاه محصولات، هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را نسبت به تیم موما ارائه دهید.

دریافت مجوز نشر دجیتال از وزارت ارشاد

سال 1400

عضویت در انجمن صنفی رایانه ای استان تهران

سال 1400

نامزد برترین سایت آموزشی در جشنواره وب و موبایل

سال 1400